Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutya bértartásba?...

Németjuhász kutya bértartásba? Vagy örökbefogadásba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 10 éves németjuhászunk (szuka). Anyukám költözik ezért átmeneti helyet vagy örökbefogadót keresünk.

Ismerősi körben próbálkoztunk, de sajnos korából adódóan senkinek sem kell, akit meg találtunk az láncon tartotta volna.

Bárkihez is kerülne akár ideiglenesen akár örökre a teljes tápját és oltásait fizetnénk, de így sem vállalja senki.

Merre menjünk tovább? Vannak olyan helyek, ahol nem egy kis ketrecbe zárva lehetne ezekkel a feltételekkel? A 2x3-as kenel sem gond neki ha napi kétszer rohangálhat.

Az a baj nagyon eleven, örömében ráugrik az emberre, pórázon nagyon húz, más kutyát nem tudom, hogy megtűr-e, szóval nem szobakutya. Házörzőnek se jó, mert annyira emberszerető, hogy a betörőt kerítésen keresztül megugatja, de ha kerítésen belülre kerül akkor örömében halálra nyalja.


2022. jan. 23. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat hogy "németjuhász fajtamentés" és ha találsz, akkor vedd fel velük a kapcsolatot!
2022. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat szerintem az annyira nem baj, hogy nem agressziv es szereti az embereket, kulonben soha a budos eletben nem talalnatok neki gazdat. Azon meg eddig is (lehetett volna), de tovabbra is lehet segiteni nevelessel, hogy huz meg ugral.

A fajtamentes jo otlet, remelem, hogy szereto otthonra talal :)

2022. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Németjuhász fajtamentés nagyon-nagyon jó ötlet!

Nagyon sok szerencsét kívánok!

2022. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon szerettem a kutyákat, úgyhogy megsimogatnám ezt német juhaszt, biztos örülne nagyon Nekem! Csak nem tudom megcsinálni sajnos ezt!
2022. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
3-as és 4-es válaszóló voltam, es szintén az 5-ös vagyok!
2022. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatpanzióba beadhatjátok esetleg, viszont az elég drága
2022. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fajtamentés, és/vagy Facebook csoportokban hirdetés, de akkor alaposan járjatok utána kinek adjátok.
2022. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fú hát nagyon szívesen segítenék, tudom milyen ez, csak már van három és ennél többet már nem hiszem hogy tudnék kezelni :((

De a fajtamentés szerintem is jó ötlet, általában segítőkészek. Remélem jó helyet találtok neki :)

2022. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Tehát nem az a baj, hogy öreg, hanem az, hogy baromira neveletlen, elhanyagolt. Persze, hogy így senkinek sem kell! Miért nem neveltétek meg? Gondolom nem tegnap derült ki a költözés, és azért pár hónap alatt rendbe lehet rakni az alap viselkedési gondokat! 10 éves korában is...

És mi lesz, ha nem találtok senkit? Akkor mi a B-terv?

2022. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

9-es

Jól kiosztottad a kérdezőt...

2022. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!