Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyacipőn kívül hogyan lehet...

Kutyacipőn kívül hogyan lehet védeni a kutya talpát a sérülésektől (pl. útszóró só, üvegszilánk)?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Csak a cipo a megoldas.


Vazelinnel vagy mancskremmel lehet picit vedeni a sozas ellen.


Uvegszilank ohatatlan. Figyelni kell a foldet.



En sozaskor minden seta utan langyos vizzel kimosom a mancsaikat alaposan.

2022. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam cipővel, de nem találtam olyat még, ami nem csúszik le a lábáról. Most sokfelé felsózták a járdát, és ha belelép, akkor elkezd bicegni. Illetve sokfelé van üvegszilánk parkoknál is hála azoknak, akik "eleget isznak". Mancskrémet használok.
2022. jan. 25. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

En ugy szoktam, mivel kesztyu van rajtam, hogy kisoprom a sot, dzsuvat ha bele lepnek es bicegnek. Aztan itthon kimosom a tappancsokat.



Nalunk is sokfele van uvegszilank foleg hohy az utcaban ket kocsma is van. Probalok figyelni :)

2022. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most én is ezt csinálom. :-) Egyelőre jobb ötletem nincs. Szegénykémet nem irigylem, nekünk azért könnyebb cipőben, engem legfeljebb a vízhólyag fenyeget.
2022. jan. 25. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére vidéken lakunk, így a séták zömét az erdőn-mezőn oldjuk meg, de biciklizni is szoktunk és akkor ez a cipő van a kutyámon: [link]


Fél éve nyúzzuk, még sose csúszott le (volt előtte másik márka, ami igen), pedig megy vele minden gazba, bokorba és jelölgetés után szeret kaparni is, illetve a bicikli előtt pedig húz is. Átázni nem szokott és a leírás szerint só ellen is jó. Ja, és mivel nem túl bonyolult, nincs külön talprésze, sokkal jobban szereti, egyáltalán nem zavarja.

2022. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, 5-ös, megnézem. A ti kutyátoknak van farkaskarma? Mert nálam még az egy kritikus pont kutyacipőnél, mivel az enyém első két lábán van 1-1 ilyen karom.
2022. jan. 26. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sima Trixie van, sérülés miatt vettem, nem hordjuk tartósan, viszont míg kellett, túra és sportolás alatt is fent volt, nem csúszott le. Dupla farkaskarmú fajta a kutyám, ezért hátsó lábra egy mérettel nagyobb cipő kellett 😆 de az jó lett rá.
2022. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!