Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lehet a kutyámnak?

Baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Apám élettára akit nem nevezek nevén mert egy ......... kakaós palacsintát adott a kutyámnak, aki egy 3 hónapos gyönyörű németjuhász. Mi baja fog történni? Mit csináljak, mire számítsak?

Komolyan mondom hogy egyes embereknek annyi esze nincsen hogy utána nézzen a dolgoknak.. Mivel nem vagyok orvos, így nem tudom mit kell csinálni, hát már megette tulajdonképpen délután csak ugyebár most kell közölni hátha beledöglik. Fuu de roppant dühös vagyok most....


2022. jan. 29. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha idáig nem lett baja, nem is lesz.
2022. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Egyetlen egy palacsintától semmi baja nem lesz
2022. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát jó csak azért na, féltem mert nagyon jó kapcsolatom van a kutyámmal, ha elpusztul akkor nekem is gatya :\
2022. jan. 29. 20:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt benne xilit/nyírfacukor, akkor nem lesz baj. Abból viszont már kevés is halálos lehet.
2022. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teobromint tartalmaz, kis mennyiségben, kellő cukorral legfeljebb a palacsinta zsírtartalma okozhat hasmenést.
2022. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tartalmaz sok kakaót az a kakaó feltételezem (nesquik? Mert abban még a cukor is ELVILEG csökkentve van,nekem a gyerekek azt isszák reggelente.)

Inkább cukros lehetett a palacsintával együtt,attól meg max pörög mint egy kisgyerek.

Egytől nem lesz baja,de szólj,hogy nem szabad.

Ja és ugye az olajban van sütve,úgyhogy szorulásra már ne számíts 😅

2022. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
2%

Miért nem vitted el állatorvoshoz ügyeletre?Vagy hívtàl fel ügyeletet?

Legközelebb ne adj neki palacsintát!

Oda kéne figyelni jobban..Nem mindenkinek való kutya!Sajnálom a kutyusod..:(

2022. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Jaj persze már,rohanjon ügyeletre egy palacsinta miatt,azért ne túlozzatok már el mindent.Nincs allergiás reakció pedig feltételezem nem most kapta a kutya.Nem hányt,nincs rosszul,semmi baja nem lesz egy kis kakaós palacsintától.Csak legközelebb ne adjanak neki.:D


Nem hal bele azonnal,a sürgősségi eset a nagy mennyiségben sokat kapó,és az allergiás kutya.

2022. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarok karogni es aggodom is a kiskutyaert ... de egy kolyok kutyarol van szo. Lehet problema, de ne legyen!


Remenykedj, hogy nem volt sok kakao abban a palacsintaban.


Valoszinu amugy, hogy most nem lesz semmi gond ... de ki tudja(?) ... fejlodesben van a kutya ... fene tudja mennyire viseli meg a szervezetet. Remenykedjunk, hogy nem lesz baj.

2022. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Nezz utana, hogy mit szabad es mit nem szabad adni a kutyanak es errol ertesitsd a csaladod tagjait is. Nem sok dolog van amire oda kell figyelni mert azonnali problemat okozhat ... mas cuccok lassan fejtik ki a hatasukat ... megint csak mas anyagok nagyban lecsokkentik a kutya elet tartamat. Szoval erdemes odafigyelni, ha valoban a sziveden viseled a kutyad sorsat.
2022. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!