Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lehet a kutyámnak?

Baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Apám élettára akit nem nevezek nevén mert egy ......... kakaós palacsintát adott a kutyámnak, aki egy 3 hónapos gyönyörű németjuhász. Mi baja fog történni? Mit csináljak, mire számítsak?

Komolyan mondom hogy egyes embereknek annyi esze nincsen hogy utána nézzen a dolgoknak.. Mivel nem vagyok orvos, így nem tudom mit kell csinálni, hát már megette tulajdonképpen délután csak ugyebár most kell közölni hátha beledöglik. Fuu de roppant dühös vagyok most....


2022. jan. 29. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha mások kutyái gond nélkül felnőnek főtt száraz csontokon,maradékon,moslékon,és olcsó sz*r tápokon akkor egy kis palacsinta ezt a kutyát se fogja kinyírni..

Egészségére.De ne adjatok neki kakaót.Még ha túrós palacsinta lett volna nem is lenne akkora baj..

2022. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Igazad van 11-es, de ez olyan mint az embereknel: laktozerzekenyseg, gluten erzekenyseg, mogyoro allergia ... bla-bla-bla. Kutyaknal is igy van, a nagy csavargo es tulelo megeszi a vasszoget is, de fififke dob egy hatast mert keresztben allt benne a fing.
2022. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha allergiája lenne az max az első egy órában kijött volna.Édes mindegy,hogy fifike vagy buksika,ha egyszer érzékeny valamire akkor aztán a világ legszívósabb fajtája is lehetne akkor is fulladna,hányna,vagy minimum kiütések/viszketés jelentkezne.

Ha így lenne már feltételezem a kérdés nem irányulna arra,hogy lehet-e belőle probléma.Rég megemésztette,nem kell pánikolni ameddig nincs baj.

2022. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves 7 es, ameddig nem tudsz olvasni, javaslom fogd be a szádat. Vagy megkaphatod Te is a kakaós palacsintát.

Sehol.nem írtam hogy èn adtam.neki... nyugi. Olyan helyen van a kutya.amiről Te álmodni se fogsz.

Köszönöm a többieknek a választ, a kutyus mostanra nagyon virgonc. Semmi baja nincs, remèlem.nem is lesz, apám èlettársával.meg holnap elbeszèlgetek merre hány mèter a kutyámtól.

2022. jan. 30. 00:55
 15/15 anonim ***** válasza:

A dühöset megértem kérdező, a stílusod, hát, hagy kivetni valót maga után.


Ennyitől nagytestű kölyöknek zömmel nincs baja, viszont tényleg fontos lenne, hogy többet ne adjon neki ilyesmit a nő. Nem is értem, hogy fordult meg ilyesmi a fejében. Nem malac ez, hanem kutya! :(

2022. jan. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!