Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszállító box házilag?...

Kutyaszállító box házilag? Van egy 13 eves nagytestű kutyám, eddig nem raktuk boxba ha utaztunk, de most idős korára való tekintettel szeretném valahogy “rögzíteni”. Folytatás lentebb.

Figyelt kérdés

Nem szeretnék most már 60.000-ért boxot venni, hiszen idős már, viszont ki kell találnom valamit, mert hamarosan utazunk.

Kiskora óta vittük magunkkal külföldre (600 km), és nem volt rögzítve, de most már nem tudja úgy megtartani magát a kanyarokban mert fájnak az izületei, nagytestű, 50 kg-os.

Nincs valakinek ötlete, hogyan tudnám a neki lehető legkényelmesebben szállítani?


2022. febr. 14. 18:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, ez viszont óriási hiba, hogyha jól értem, minden biztosítás nélkül utaztattátok hátul a kutyát. Csoda, hogy soha nem kaptatok érte büntit. (A kutya poggyásznak minősül a kocsiban, csúnyán szólva: rögzíteni kell.)


Nem gáz, ha nem akarsz hordozózni, de a hám és a biztonsági öves póráz alapvető. Nála persze már nem, hiszen nem most fogod hozzászoktatni, de ha a jövőben még kutyázásra adjátok a fejeteket, erre figyeljetek! A kutyusnak is érdeke, nektek is.

2022. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jó értetted igen, soha nem volt biztonsági öv rajta, és soha nem bírságoltak meg. Neki kényelmes volt, mert körbe volt rakva fixen csomagokkal, ami megakadályozta, hogy ide-oda csúszkáljon, szóval maximálisan biztonságos volt.
2022. febr. 15. 13:52
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Jelenlegi alapanyag-árak mellett sajnos nem biztos, hogy sokkal olcsóbb lesz otthon hekkelni :/ ha mégis emellett döntesz, figyelj arra, hogy az osb lapokat olyan anyaggal kezelik, ami allergizálhatja a kutyát, vagy takard be/fesdd le még valamilyen réteggel, vagy használj más alapanyagot.

Egyébként összecsukható ketrecben nem gondolkoztál? Zoopluson vannak nagyon jó áron, igaz baleset során nem fogja megvédeni, viszont pont arra a rögzítésre megfelelő, amit keresel.

2022. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Megnézem amit írtál, köszönöm szépen.
2022. febr. 19. 07:25
 15/20 A kérdező kommentje:
Szia! Nem találom a zooplusom. Tudnál egy linket küldeni? Köszi.
2022. febr. 19. 19:37
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Például. Sajna ezeknek is felment az ára, de szerintem az alapanyagod sem jönne ki 22e alatt :/

2022. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. febr. 24. 13:50
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem két 40 kilós dobermann utazik velem minden hétvégén, a biztonsági övet simán megtanulták kicsatolni… Kombi Passatom van, 35-ért rendeltem dupla szállítókennelt, ami simán egyessé alakítható… Szerintem ennyit megér.
2022. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megírtad. Egy linket tudnál küldeni?
2022. márc. 18. 16:13
 20/20 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Bár ahogy nézem elfogyott, de máshol talán még van

2022. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!