Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Laparoszkópos ivartalanításról...

Laparoszkópos ivartalanításról vannak vélemények? Budapesten érdekelne, szuka kutyusnál.

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Felesleges extra kiadás, de ha meg tudod fizetni, akkor miért ne.
2022. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha ettől gyorsabban gyógyul, akkor szerintem máris megtérült a pluszköltség.
2022. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Ennél a fajta műtétnél csak egy kis bevágást ejtenek és azon keresztül végzik el a műtétet.


[link]


[link]


Nekem ugyan vakbelet szedtek ki laparoszkóppal, este műtöttek de reggel már a lábamon mehettem wcre, úgy tudom akinek felvágják mert perforálódott, az nem sétálhat.

Ebből adódóan a kisebb seb hamarabb gyógyul, kevésbé viseli meg a beteget. Ha meg tudod engedni magadnak, szerintem jobban jár vele a kutyád.

2022. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

1. kép: normál műtét

2. kép: laparoszkópos

(bocsi lemaradt)

2022. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk normál ivartalanítás után is már másnap rohangált volna, pedig szuka kutya. Ha csak a petefészkeket veszik ki, a sima műtéttel is gyorsan gyógyul.


Szerintem teljesen felesleges 2x annyit fizetni, ígyis úgyis begyógyul a seb.

2022. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Én az 5-össel értek egyet.

Nálunk is szuka kutya aznap volt csak szomorú, másnap már mintha semmi se történt volna.

2022. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
5, 6. Az megvan, hogy egy korszerűbb műtéti eljárás nem csak a kedélyállapotára van hatással?
2022. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

7-es:

És megvan, hogy az emberi laparoszkópos műtétre 2 éves várólista van államiba?

2022. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

8-as


Szerintem ezt most ne keverjük ide

2022. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

És mi van, ha korszerűbb? A kutya jól viselte ígyis, minek adnék ki sokkal többet érte? Hogy kisebb legyen a seb, aminek 1 hónap múlva nyoma sincs és senkit nem zavar? Műtéti ruha varratszedésig és semmi gond nem lesz.


Felőlem választhatja, aki akarja a laparoszkópos ivartalanítást, de nem látom értelmét. Kutyákat az altató szokta odavágni, nem maga a vágás, úgyis kap fájdalomcsillapítót, de altatni meg muszáj hozzá. Mieink is 6x hányt aznap, másnap meg futni akart volna.

2022. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!