Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom 10 éves ( kuvasz-ko...

A kutyusom 10 éves ( kuvasz-komondor keverék) segítenének?

Figyelt kérdés
a Kutyusom nem tudja végezni a dolgát napok óta elvittem orvoshoz de az azt mondta nem tud semmit csinálni vele! Mit adjak neki?
2010. szept. 11. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

mást nem mondott??:O

csak mondott vmit h. ad vmi gyógyszert, vagy esetleg el kell altatni( :( )

ha ő nem tud csinálni vele semmit, akkor sajnos te sem:(

2010. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem tud semmit csinálni vele? Nem tudja megállapítani hogy mi a baja? Akkor vidd másikhoz! Amúgy ha csak szorulása van akkor pl én adnék neki egy kis olíva olajat, hígabb vacsorákat de egyáltalán nem biztos hogy az a baj!
2010. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miert nem tud vele semmit csinalni? Nem tudja, mi van, vagy menthetetlen, vagy neki nincs ra gyogyszere vagy mi? Am en hashajtot adnek neki, de lehet, hogy hulyeseg.
2010. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a baja az én kutyusomnak is nemrég, ugyanennyi idős, spániel, az orvos azt mondta adjunk neki naponta 3x2 evőkanál olajat(sima étkezési olaj is tökéletes) és 1-2napon belül helyrehozta és ismét volt széklete, azóta semmi baja:) Próbáld ki te is és ne aggódj, rendbejön;)
2010. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nem eszi meg magától s nem nincs ötletem mibe adhatnám be neki hogy ne érezze meg a szagát
2010. szept. 11. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
szalámiba! sokan mondják h sajtba tedd bele de nekunk egyszer azt monta a doki h tejtermékbe sose szabad mert a tabletta elveszti a hatását.tehát szalámiba vagy husba
2010. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fuj olaj.tuti azt kell neki adni ?
2010. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen olajat.. Mi úgy adtuk oda, hogy szépen kanállal belecsurgatni a szájába, összefogni utánna a száját, és akkor lenyeli mert nemtud mást csinálni. Mondom, az én kiskutyám meggyógyult tőle.. A tiéd hogy van?
2010. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most már jól van... köszi mindent... remélem így is marad...
2010. szept. 24. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!