Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Volán busszal lehet utazni...

A Volán busszal lehet utazni kutyával?

Figyelt kérdés
Szerenték a kutyáimmal busszal járni, és hallottam, hogy a volánnal lehet utazni, de ez nem biztos. Ha nem a Volánnal, akkor melyikkel?
2010. szept. 12. 20:07
 1/7 Norczy ***** válasza:
persze! Bármelyik busszal lehet utazni, csak annyi hogy jegyet kell venni neki( van kutya jegy, ez annyiba kerül mint a teljes árú ember jegy asszem) meg kell rá szájkosár és póráz!
2010. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszike:)

Halti nem lenne jó?

2010. szept. 12. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a halti nem fogják elfogadni!
2010. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Milyen fajta kutyákról van szó? Egyébként lehet jó a halti is. A legtöbb sofőr nem ért a kutyákhoz így ha azt mondod rá szájkosár lehet elfogadja. De ha nagytestű akkor inkább szájkosár.
2010. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy 5 hónapos Border Collie :)
2010. szept. 12. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:

20:17-es válaszoló vagyok. Elvileg 6 hónapos korig nem kell rá szájkosár úgy tudom. Meg hát a border nem is nagy testű kutya szerintem ha a haltit rakod rá akkor az is jó. Csak nem kötnek bele. Mondd azt, hogy ez szájkosárnak minősül meg hogy szájszíj a neve. :) Meg hogy azért rakod csak ezt rá mert még csak 5 hónapos. Jegyet mindenképpen venned kell rá teljes jegyárat kell fizetned.

Amúgy melyik városban laksz?:)

2010. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hajdúböszörmény.

Itt nem sok Border collie van :)

Csak 2-3 , nem tudom ,mert akinek még van , az most vett egy másikat, de állítólag vissza adta...

2010. szept. 13. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!