Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatvédőkkel hogyan tudnám...

Állatvédőkkel hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Bejelentést szeretnék tenni, itt az utcánkban egy kutyáról akinek most voltak kölykei (láttam kiírva hogy kiskutyák ingyen, ajándékba elvihetők) és borzalmas állapotban van, annyira sovány hogy az már őrület, az emlői a földig érnek, odamanetem a kapuhoz de ugatnak mint a veszedelem. Fel akarom őket jelenteni, vagy legalább is bejelenteni hogy nézzék ezt meg az állatvédők, de nem tudom hogy csináljam. Mi legyen?
2010. szept. 13. 10:24
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Hát igen csak az a baj hogy az ember belefárad már a dologba itt perelni meg minden és nekem is van 3 nagytestű meg 1 kistestű kutyusom és őket is féltem az ilyenektől.Szóval ilyen nyilvános perelésről nincs szó csak bejelentésre gondoltam.
2010. szept. 13. 11:49
 12/37 anonim ***** válasza:
Ha elutazom és a szomszédra bízom a kutyámat és nem ad neki rendesen enni és úgy gondolod h szegény szenved és gonosz vagyok,nem érdemlem meg akkor légy szíves az én kutyámat ne vedd el.
2010. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Ne figurázzad már ki hogy Hawaira utaztak egy lepukkant putritelepen élnek. Utálom az ilyen kötöszködőket. Azért meg tudom különböztetni a helyzetet. Idióta!!!
2010. szept. 13. 14:06
 14/37 anonim ***** válasza:

14:00

Ha rossz szomszédra bíztad a kutyád, akkor is felelős vagy érte! (Megjegyezem én amióta kutyánk van, csak olyan helyre megyek nyaralni, ahova vihetem őket)

És bizony a rossz gazdától jó lenne elvenni a kutyád.

2010. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha mindenki belefárad, akkor soha nem lesz semmi. :-/
2010. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak az a baj h vkinek nincs mibe belefáradni...ez itt a fő baj :S
2010. szept. 13. 14:30
 17/37 anonim ***** válasza:

14:00 vagyok,csak azt írtad h már több mint 10 kutyát megmentettél,és mind veled él?Mi lett azokkal a kutyákkal?

Képzeld volt olyan h egy kutyával összeverekedett éjjel a kutyánk és tele volt sebekkel,nagyon rosszul volt,rosszul nézett ki,és ha nem az én kutyám lehet én is arra gondoltam volna hogy veri a gazdája és nem ad neki enni,de tudod mit,van egy nő az utcánkban aki azzal fenyegetőzik h megmérgezi a kutyákat mert ugatja őket kérlek jelentsd fel őt.És elhiszem h segíteni akarsz és van aki tényleg nem érdemli meg a kutyáját de volt olyan h mi is nagyon rosszul éltünk és a kutyusunknak sem jutott annyi,persze kapott enni unokatestvéremékhez sokat járunk és ők mindig odaadták a maradékot,de akkor neki sem tudtunk külön húst venni.Elég rossz lenne ha valaki elvinné a kutyánkat mert úgy gondolja hogy nem törődünk vele,mert vagyon szeretjük,már 8 éve velünk van,de ha most valaki elvenné a kutyánkat és bevinné egy menhelyre valószínű hogy ott nem kapna annyit enni és már nem fiatal kutya,nem valószínű h kellene valakinek szóval ahogy már írtam elaltatnák,dögkútba kerülne vagy elégetnék vagy pedig kutya kaja lenne belőle.És én is nagyon szeretem az állatokat,pont ezért vagyok vegetáriánus,csak ez is olyan mint amikor föltett valaki egy kérdést hogy hogyan segítsen egy kislányon mert szegény szeretethiányos és gonosz az anyja és hogy szóljon-e a gyámügynek,ezt a kislány tanára mondta neki,szóval semmit sem tudott és velem is volt ilyen mert nem szerettem iskolába járni az osztálytársaim miatt és egyből kitalálta hogy ver az anyám meg ilyenek de az jobb lenne a kislánynak ha nevelő otthonba kerülne?

2010. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Figyelj még ha nincs is pénzed de ha pl nem tudod megvenni a kutyának legalább a tescos száraz és szaftos kaját (ez a legolcsóbb és egyben a minimum is) akkor nem való neked kutya és azt vkinek el kell koboznia mert a menhelyeken is megvan a minimum (víz kaja hely). És ha vki egy menhelyi (legalacsonyabb) szintet sem bír ki már akkor annak nem való kutya.
2010. szept. 14. 16:24
 19/37 anonim ***** válasza:
Figyelj akkor te,amint leírtam nem volt olyan h a kutyánk nem kapott enni mert száraz kutyatáp az volt mindig és mi ez mellé veszünk neki húst de volt h annyira nem volt pénzünk h nem tudtuk neki megvenni de nem éhezett soha csak nem kapott annyit,és amint leírtam volt h összeverekedett egy kutyával és rosszul nézett ki nem kicsit.És tudod ilyen nincs h elkobozom más kutyáját!,törvénysértés, ez lopás!És ha annyira lefogyott az a kutya akkor vigyél neki enni!
2010. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Amúgy azzal semmi gond h azt akarod h jobb legyen annak a kutyának de kicsi meghökkentett h már több mint 10 kutyát elkoboztál miközben neked ehhez jogod nincsen,de szerintem ezt csak óvatosan csináld,ha az én kutyámat koboznád el és megtudnám nagyon megszívnád,a végén még te lennél feljelentve!
2010. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!