Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatvédőkkel hogyan tudnám...

Állatvédőkkel hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Bejelentést szeretnék tenni, itt az utcánkban egy kutyáról akinek most voltak kölykei (láttam kiírva hogy kiskutyák ingyen, ajándékba elvihetők) és borzalmas állapotban van, annyira sovány hogy az már őrület, az emlői a földig érnek, odamanetem a kapuhoz de ugatnak mint a veszedelem. Fel akarom őket jelenteni, vagy legalább is bejelenteni hogy nézzék ezt meg az állatvédők, de nem tudom hogy csináljam. Mi legyen?
2010. szept. 13. 10:24
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Az utolsóval értek egyet és aki itt elkzed veszekedni annak vaj van a füle mögött. Mert aki állatvédő az igazat ad nekem de akinél vmi nem stimmel, az balhézik velem h nincs jogom hozzá.
2010. szept. 16. 17:08
 32/37 anonim ***** válasza:
16:34,elmagyaráznád hogy hol olvastad h félek a feljelentéstől?De tudjátok mit,megadom a címemet és gyertek el megnézni a kutyámat.Én azt mondtam h meglepődnék ha valaki odajönne h elviszi a kutyámat,de valószínű h az arcába nevetnék mert oka nem lenne rá.
2010. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

19:47, miért félsz attól, hogy azt hiszik, vered a kutyád?

Ha összeverekedett más kutyával, gondolom vitted orvoshoz kezeltetni.

Ha nem, akkor miért nem?

Ha igen, akkor az orvos is tudja igazolni, hogy a kutya verekedés által szerezte a sérüléseit.

Nem olyan bonyolult, csak akkor ha van aki ködösíteni akar...

2010. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Jah és bocsánat én azt hittem hogy a gazdák tudta nélkül veszed el a kutyákat,amikor írtad hogy becsöngetsz és megfenyegeted őket akkor jöttem rá h nem ellopod őket amihez tényleg nincs jogod de akkor is néznék ha valaki becsöngetne hogy elviszi most a kutyámat,ezalatt nem azt értem h rosszul tartom őt.
2010. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
De egyébként az h nálam valami nem stimmel az nem igaz,nagyon sok állaton segítettem már,nem egyszer volt h újszülött kiskutyákat találtam kutyákat és kerestem nekik helyet,vagyon sok kirakott kutyát fogadtunk be eddig.
2010. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Ez rendes tőled, csak így tovább, én is így csinálom. Nagyon rossz esetekben avatkozok közbe.
2010. szept. 16. 20:12
 37/37 anonim ***** válasza:
Értem.
2010. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!