Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hétvégén hánykor kell levinni...

Hétvégén hánykor kell levinni a kutyát?

Figyelt kérdés

Kicsit hülye megfogalmazás de értitek na... Szóval mennyit bír ki éjszaka hogy kicsit én is tudjak többet pihenni?


Pl ha hétköznaponként utoljára leviszem este 9kor, majd reggel fél hétkor munka előtt. Ezeket az időpontokat tartva éjszaka 7-8 órát aludnék ami okés, neki se kell túl sokat tartogatnia. Viszont hétvégén ha nem kell olyan korán kelnem, mikor vigyem? Vagy ezt mások hogy csinálják?

Ha hétvégén mondjuk 9ig szeretnék aludni az baj lenne neki?



2022. márc. 12. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
A kutya nem tudja, hogy hétvége van, ugyan az a sétáltatás kell neki.
2022. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Én már megszoktam a fél 7-es kelést, hétvégén is felkelek akkor, de amúgy a kutyám felkeltene. Ő nem érti, hogy hétvége van és tovább szeretnél aludni. Feküdj le korábban :D
2022. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Kiviszed este 11-kor, ha reggel nem bírja úgyis felébreszt.
2022. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem elég, ha 9 órakor viszed le, ha az neked úgy jó. Max összehuggyozza magát. Te meg jól elvered, ha neked meg úgy jó. És ezt gyakoroljátok nap, mint nap.
2022. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Később viszed le este, Később viszed le reggel. Ennyi.


Este 11kor viszem le őket, ha 9kor vinném le őket.

2022. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én későn fekvő vagyok hétvégén, így ilyenkor éjfél körül viszem le utóljára.

Reggel legalább 9.-ig alszom és sokszor még nekem kell felébresztenem olyankor, hogy nyomás kifelé pisilni.

Hétköznap viszont korábban fekszem, korábban kelek és ahhoz is teljesen jól alkalmazkodik.

2022. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk sosem volt az hogy x óra van most kell kivinni a kutyát.A kutya nagyon is tudja hogy mikor van pl hétvége, mert akkor tovább alszunk, és nem gond neki. Élettarsam anno 3 műszakban dolgozott, ha este 10-ig dolgozott azon a héten este fél 11-kor volt kivive, és mindharom műszakhoz gond nélkül alkalmazkodott. Szoktatás kérdése. Olyan hogy éjjel felkelt minket a kutya, olyan max akkor van ha hasmenése van betegség miatt, ezen kívül nincs hogy éjjel felkelt minket mert ki kell mennie.
2022. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van,hogy a kutyám 8:30-ig is elalszik úgy,hogy amúgy hétköznap 5:30kor viszem.

9 után meg sosem kelek szóval nem tudom,hogy bírná. Este vidd le később és így reggel tovább tudtok aludni

2022. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Nem kell raklámozni, hogy gyökér vagy, inkább tűnj el innen.

2022. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az en kutyam reggel se kelne magatol, eszebe nem jutna fel7-kor kimenni, de hetkoznap muszaj, igy en keltem.

Hetvegen kb 9-ig szoktam aludni, neha 10, akkor is en keltem a kutyat :D

Siman birja.

2022. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!