Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hétvégén hánykor kell levinni...

Hétvégén hánykor kell levinni a kutyát?

Figyelt kérdés

Kicsit hülye megfogalmazás de értitek na... Szóval mennyit bír ki éjszaka hogy kicsit én is tudjak többet pihenni?


Pl ha hétköznaponként utoljára leviszem este 9kor, majd reggel fél hétkor munka előtt. Ezeket az időpontokat tartva éjszaka 7-8 órát aludnék ami okés, neki se kell túl sokat tartogatnia. Viszont hétvégén ha nem kell olyan korán kelnem, mikor vigyem? Vagy ezt mások hogy csinálják?

Ha hétvégén mondjuk 9ig szeretnék aludni az baj lenne neki?



2022. márc. 12. 17:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám hétköznap is későn kelne, ha én nem kelteném, úgyhogy mi hétvégén tovább alszunk egy kicsit, baj sose volt belőle. Viszont vannak olyan kutyák, akiknek meg nagyon fontos az azonos rutin minden nap. Szóval nem lehet általánosítani.
2022. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Én hétvégén is leviszem a szokásos időben, aztán visszafejstem délig aludni :D
2022. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!