Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pici kutyával szabad barfozni?

Pici kutyával szabad barfozni?

Figyelt kérdés

Van egy 6 és egy 2,5 hónapos yorkim. Szabad/érdemes velük barfozni? Ilyet néztem ki nekik, mert ebben minden megvan és kistestű kutyáknak ajánlott, a csont is darálva van benne, plusz baromi olcsó is ahhoz képest, a havi adag a két kutyának 16-17 ezerből meglenne:

[link]


Meg vettem sima nyúlhusit is ugyaninnen, hogy azzal kezdjem. Milyen idős korukban kezdhetem el? Biztonságos nekik?



2022. márc. 12. 19:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
69%

#24

Ott biztosan ajánlani fogják, mert meggyőződéses BARF-osok, tehát az nem kompetens forrás.


Miért nem a yorki tenyésztőtől érdeklődsz?


Itt olvashatsz a yorki etetéséről, tenyésztő szakembertől:

Valamiért a táp neve el van fedve, de később kiderül, hogy Flatazor kacsazsíros száraztápról beszél.

[link]


És csak egy hangyányi gondolat!

Ha nem tudunk a "piszkos anyagiak" miatt egy kutyának - vagy bármilyen állatnak - a megfelelő táplálkozást biztosítani, akkor nem szabad tartani. Különösen nem kettőt!

Yorkival nem BARF-ozunk!

2022. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%

"Ott biztosan ajánlani fogják, mert meggyőződéses BARF-osok, tehát az nem kompetens forrás."


Mert a gyakori az pont kompetens.



Tehát Kérdező:

- állatorvos

- kutya dietetikus

- esetleg tenyésztő


Az viszont biztos, hogy:

1. marhával nem kezdün (nehezen emészthető)

2. kölyök kutyának mások az igényei, mint a felnőtt kutyának... szóval a "megrendelem az átlagos menüt" itt már bukik. Inkább tájékozódj még.

2022. márc. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
63%

Én nem ajánlom de te tudod azt adsz a kutyádnak amit csak akarsz


Royal Canin Yorkshire Terrier Adult


Én ezt ajánlom.

2022. márc. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!