Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hol lehet a legolcsóbb...

Most hol lehet a legolcsóbb száraz illetve szaftos tápot venni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy tudtok-e esetleg vmi akcióról, mint pl a tescoban meg az auchanban szokott lenni hogy nem 250 hanem csak 200 egy 1240 grammos konzerv. Meg száraz táp is érdekelne. Minden milyen márkájú csak a legolcsóbból szeretnék venni.
2010. szept. 13. 13:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak is csak szemetet veszel?

Mert az ilyen tescos, aucahnos stb. konzervek nem mások mint szemét, jó sok vízzel. Ne aggódj, a száraz tápjaik sem jobbak. Én annál jobban szeretem a kutyámat mintsem h ilyen szemetekkel etessem. Nem mondom, h 1000 Ft/kg-os tápot kell venni, de olyan 400-500 Ft/kg-ot igazán áldozhatnál arra h tényleg valami normálisat kapjon, amiben tápanyag is van és nem csak töltőanyag, aminek nagyjából a duplája ki is jön a kutyából.

2010. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
83%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Minek tartasz állatot, ha a pénzt meg sajnálod rá?
2010. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én megértelek téged én is úgy kezdtem hogy Royal Caninnal etettem a kutyámat (svájci fehérjuhász) csak mostanra annyian lettünk (nagyon sok kutyát kellett sajnos összeszednem, befogadnom, vagy elkoboznom) hogy már szinte menhelyjé alakultunk és már nem bírom ezt a terhet.
2010. szept. 13. 13:15
 4/27 A kérdező kommentje:
Ez volt az elsőnek és a másodiknakmeg az hogy sajnos a sok szemét miatt van ez akik megkníozzák megölik és egyéb dolgokat csinálnak az állataikkal. Jobb nekik hogy összeszedtem és semmi bajuk nincs ezektől a kajáktól.
2010. szept. 13. 13:16
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Annál valóban jobb, mintha éheznének...
2010. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én már annyi hányatott sorsú kutyát és macskát befogadtam és fizetem a végsőkig az ellátásukat csak sajnos olykor nehétz a dolog. A legjobb amire tellt ennyinek az a Pedigree junior sáraz és szaftos kaja volt az is csak 1 hétidg akció miatt...:S Szóval nem vmi jó a helyzet és az a baj, hogy lehet hogy a házat is elviszik a fejünk felől és senkit nem lehetne pl rávenni hogy befogadjon egy 9 éves németjuhász keverék kutyust. :S Sajnos ez a helyzet de reméljük hogy lesz jobb is :)
2010. szept. 13. 13:21
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: megkövetlek...

sajnos tippem sincs a helyzetetekre - a létszámstopon kívül....

2010. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%

Akkor ne haragudj! Ha így áll a szitu akkor minden tiszteletem a Tiéd! Én is nagyon sajnálom azokat az állatokat, akik ilyen hányattatott sorsúak, de sajnos nincs lehetőségem a befogadásukra (nem kertes házba élek).

De pl. lehet, hogy rossz példa de, olyat nem szoktál csinálni, hogy egy nagy fazékba főzöl vmi csontfélét, nyakat, ilyesmit? Néha-néha. Hamár csak ilyen olcsóbbat tudsz venni nekik, biztos jól esne nekik. Szegények.

További kitartást kívánok!

( a második voltam)

2010. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A Fressnapf-ban szoktak jó akciók lenni.
2010. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Igen,ott láttam múltkor 15 kilós száraztápot 2000 ft körül,még annyi sem volt.
2010. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!