Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hol lehet a legolcsóbb...

Most hol lehet a legolcsóbb száraz illetve szaftos tápot venni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy tudtok-e esetleg vmi akcióról, mint pl a tescoban meg az auchanban szokott lenni hogy nem 250 hanem csak 200 egy 1240 grammos konzerv. Meg száraz táp is érdekelne. Minden milyen márkájú csak a legolcsóbból szeretnék venni.
2010. szept. 13. 13:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
az Auchanban pont most láttam,hogy akcióban van a konzerv kaja 180 Ft-ért valami új fajta4a száraz tápnak a neve pedig frakk és 10 kg 1300 Ft!remélem tudtam segíteni!ja meg csirke farhát kg-ja 99 Ft most szintén az Auchanba!
2010. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :)

Néha tényleg szoktam nekik főzni, pl amikor elfogyott a kutyakaja és már nincs mit csinálnom. Jó lenne azért ha többen is ilyen "vállalkozó" szelleműek lennének, csak sajnos mindig azok teszik ezt, akiknek nincs rá pénzük. A gazdagok csak eltiporják őket. Ezért tartunk itt sajnos :( Mindg hirdetek ilyen ingyenes oldalakon, hog épp milyen kutyák vagy macskák elvihetők, de jól élünk itt végül is (nagyon nagy a telek 100nm-es szóval elférünk csak a készleteink ürülnek túl gyorsan :S Azért csinálom azt hogy szárazat keverek szaftossal, mert akkor megvan az etetési idő mert mindenki odarohan. :) Azt is csinálhatnám hogy pl Royallal etetnék, de akkor vagy éheznének vagy kisebb lenne a létszám, nem tusnék ennyit befogadni...:S Hát nem vmi jó a helyzet de biztos lesz jobb is :)

2010. szept. 13. 14:15
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hány kutyád van?

Mi is szoktunk befogadni ...

Volt már felakasztott,tűzbedobott,kiszúrtszemű(cica) stb. kutyáink cicáink :S

szóval megértelek...

2010. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Valamelyik közeli állatvédő szervezet nem tudna kajával segíteni?Merre laksz?
2010. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A Fressnapfban Fiesta száraztáp 15kg mindig 2000 ft.

A Fiesta konzerv pedig 240 Ft mindig.

De van most Fit&Fun száraz van akciósan 2400 ft-ért.

Bár sztem mind a kettő hasonló, talán a Fit&fun egy kicsit jobb.

Csak az Auchanba meg Tescoba ne vegyél tápot azok még ennél is vacakabbak...

A Fit&Fun legalább német minőség...

2010. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Pest megyei vagyok, és változó a kutyák szám ade mindig 10 felett vagyunk :) A cicáké még áltozóbb attól függően, hogy hányat visznek el. Jajj itt mondott vki asszem az utolsó előtti ez szörnyű :( Felháborító hogy mit meg nem engednek maguknak ezek az "emberek". Meglátjátok megkapják majd a sorsukat, ebben biztos vagyok. :)
2010. szept. 13. 14:26
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm tudom hogy van ez a fiesta meg fit+fun meg multifit, ezek mennyire jók? És most nézem a fressnapf honlapját ott van az akciók között a fiesta :) Akkor sztem ilyet veszek, ha ez nem olyan rossz mint az auchanos meg a tescos. :) Biztosan fog örülni a sok Blöki :)
2010. szept. 13. 14:29
 18/27 anonim ***** válasza:

Tescos és hasonló szemeteknél jobb.

Azért kérdeztem,hol laksz,mert hátha ismerek környékbeli állatvédő szervezettől valakit,aki segíteni tudna táppal,konzervvel,gazdikereséssel stb.

Írd meg nekem e-mailben,merre laksz Pest megyén belül,próbálok segíteni.

2010. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
A Multifit és a Fit&Fun tápok nem rossz minőségűek, a macskáink ráadásul szeretik őket.
2010. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
50%
a tescoba van a tesco value kutya konzerv 1240 gramos és 220ft. a tápból 10kg os a tesco valueből 1700 valamennyi vagy 1800 körül van.a kis tasakos 500gramos(félkilosak) kutya táp az a darling 166ft a chappy az meg 178 aszem a friskies balance az meg 255 ft körül van .de ezeket a tápokat nem ajánlom mert csak állati és gabona jellegü sz.arokból áll össze pl:(állati eredtü vagyis belek,csont,erek,inak,vér és rengeteg színező anyag ami mérgezö a kutyának hosszú távon.igaz én semm tudok venni sokkal jobbat de aban több hús van amugy én pedigreevel etetem a kutyám mert cvsak azt hajlando meg eni s a tescos avgy auchanos gagyi kajákat nem eszi meg még ha egy hétig semm enne :( a legjobb a kutyusodnak szerintem a prémium tápk:dog chaw,Hill"s,stb ezek jobbak sokal mint atescos gagyi sza.roknál
2010. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!