Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hol lehet a legolcsóbb...

Most hol lehet a legolcsóbb száraz illetve szaftos tápot venni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy tudtok-e esetleg vmi akcióról, mint pl a tescoban meg az auchanban szokott lenni hogy nem 250 hanem csak 200 egy 1240 grammos konzerv. Meg száraz táp is érdekelne. Minden milyen márkájú csak a legolcsóbból szeretnék venni.
2010. szept. 13. 13:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszi hogy segteni akarsz de én már kértem többször segítséget és egyszer sem segítettek :( Daganat műtétnél akartam hogy ott műtsék meg meg ivartalanításoknál, mert sizonyat drága., de nem segítenek, nem is válaszolnak, szóval egyedül maradtam :S Az állatorvosi költségek a legdrágábbak mindig tartozom a dokinál, multkor egy kutyát 60.000ft-ért műtött meg. Egy 9 éves szukát mert alma nagyságú daganat volt benne meg még több daganat is, meg ivartalanította is :S
2010. szept. 13. 14:54
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Respect neked haver! komolyan alíg hiszem, hogy még vannak iylen jó szívű emberek mint te! Bárcsak én is megtehetném, de jelenleg nem állok abban az anyagi helyzetben !:(
2010. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Csak az a baj hogy én sem :S
2010. szept. 13. 17:00
 24/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de hallottam ilyenről a környékünkön. Virtuális örökbefogadókat kereshetnél. Akik nem tudják elvinni a kutyákat, de pl. havonta 1000-2000 forinttal támogatnák a kutyus/cicus etetését. A mi városunkban is van egy hasonló, az mondjuk hivatalos menhely, de egy család csinálja, és ebből tudjk fenntartani magukat.
2010. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát itt 1000000% hogy ez nem menne. Mindenki csóró mint a templom egere:S
2010. szept. 13. 18:09
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
inkább annyit kellett volna bevállalni amennyit még tudsz etetni normálisan. Keress új gazdákat.
2010. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Keresek amint már mondtam , csak tudjátok tényleg iszonyat nehéz pl egy 9 éves németjuhász keveréknek otthont találni mert a 6 hetes németjuhász keverékeknek sem lehet már manapság. És vkinek kell etetni őket. Ha azok az iszonyat gazdak emberek már rájuk se hederintenek csak a luxus kutyákra...:S
2010. szept. 14. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!