Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félős vendég/ bizonytalan...

Félős vendég/ bizonytalan léptű kisgyerek miatt elzárnád a kutyádat, ha hozzád jönnek vendégségbe?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 18:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
41%
30-as pontosan! Nem hiányzik nekem senki, főleg egy olyan aki miatt el kéne zárnom egy yorkiet. Igazán félelmetes vadállat.... Én sem megyek kisgyerekes házhoz, mert utálom a gyerekeket, és nem panaszkodok, hogy ugyan zárják már el a kölyköt mert én nem tűröm.
2022. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan így vendéget se hívj,ha nem akarod elzárni a kutyát.Nem csak nekik nem kell jönni,neked se kell őket hívni.Oda-vissza alapú dolog.


Aki fél az ne menjen kutyás lakásba,aki nem akarja elzárni a kutyát ne hívjon kutyával nem kompatibilis vendéget.


Aki meg amúgy se hívna meg senkit az ne verje a nyálát,felesleges.Senki nem kért a "remete vagyok és más sz*r aki szóba áll mással" emberekből.Egy szimpla kérdésnél is mindig verni kell a különc mellett,mer' az nagyon fontos hogy te egyedi majom legyél..

2022. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem zarom el, de elvarom tole, hogy ne piszkaljon olyan embert aki nem kedveli őt. Tehat ne menjen oda keretlenul simogatasert vagy ne maszkaljon korulottunk. A helyere küldöm es ott is kell maradnia.

De 1-2 ilyen eset volt csak a 14 ev alatt. Tobbnyire kutyaszereto emberek jarnak hozzank.

ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!