Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A póráz két végében azt...

A póráz két végében azt láttam valamelyik nap, hogy nem jó ez az "én leszek a falkavezér" stratégia igaz ez? Mi a véleményetek a dologról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De ezért mondtam, hogy valószínűleg az adott módszerre mondta Victoria, hogy nem működik. Tehát pl. a leszorításra, amivel amúgy én se értek egyet, a balhé az mindig nagyon elnagyolt, teátrális, túlzó, és a legkisebb fizikai kontaktus van benne. De ettől még önmagában az, hogy neked kell lenned a falkavezérnek (vagy én jobban szeretem vezetőnek hívni) az nem hülyeség, hanem tény.


Az eszközök, amikkel ezt elérheted vitathatóak, sok féle van, valakinek az egyik válik be, valakinek a másik. De ha nem vagy határozott, nyugodt és következetes, akkor hiába szorongatod te le a kutyát, meg hiába tiltod le a földőn lévő báránysültről, attól még nem leszel vezető.

2010. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!