Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy visszaállítsa...

Mit tegyek, hogy visszaállítsam magam a falkavezér szerepkörébe?

Figyelt kérdés
A kutyám hónapokon át elfogadott engem főnöknek, aztán 6 napra elutaztam, mióta hazaértem hihetetlen szemtelen lett. Elkezdett morogni rám meg meg is akar harapni ha pl. ki akarok fésülni valami parégubancot belőle, vagy arrább tolom. Eddig semmi ilyen gond nem volt. Most lett 6 hónapos, puli. Továbbra is hallgat rám ha odahívom..vagy parancsot adok neki, de agresszív lett a viselkedése. Rászólok, vagy ha tényleg megharap van hogy lenyomom a földre és nem engedem fel amíg meg nem nyugszik. Milyen tanácsaitok vannak..főleg bevált dolgok érdekelnek olyanoktól akiknek volt dolguk domináns kutyákkal. Most azonnal meg akarom állítani ezt a viselkedést még mielőtt elfajul. Konkrét gyakorlatok érdekelnek, mit csinálhatnék hogyan...köszi!
2011. szept. 9. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyn jó nekem ez vált be. [link]
2011. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
állítólag nem szabad megütni ,de rá hagyni sem, vagy te vagy ő ,könyörögjél neki meg jutalom falat ,és holnap már a házba sem kell bemenned! úgyis azt csinálsz amit akarsz ..... le írtam a választ!
2011. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az a cikk amit az első belinkelt!
2011. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: köszi a cikket végigolvastam, megpróbálok mindent amit ott ír! tanultam is belőle pár dolgot, pl. nem is gondoltam rá hogy a kutyám domináció miatt ül a lábamra meg támaszkodik nekem, azt hittem szereti a kontaktust a gazdival és azért...nem engedem többet.

Második: az értelmetlen válaszoddal mindkettőnk idejét pocsékoltad...de gondolom ez is volt a célod. Az időmért cserébe kaptál egy piros kezet ;)

2011. szept. 9. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
köszi olyan hülye vagy hogy még a kutyád is a fejedre szarik és osztod nekem az észt!
2011. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elozo: Hat ha egyszer latom, hogy nem jutottal sorra mikor osztottak ..mit csinaljak! :D

Amugy a valaszadoknak koszonom par nap alatt megoldodott a problema es a kutyus jobb mint valaha csak kemeny kez kellett, kicsit tobb egyutt toltott ido meg a cikkben leirt gyakorlatok :)!

2011. szept. 13. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segített a cikk:) Nekünk is ez változtatta meg az életvitelünket!!! Vannak még jó cikkek a suli oldalán, nézegess közöttük :-) 3. voltam
2011. szept. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!