Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altató, nyugtató vagy bármi...

Altató, nyugtató vagy bármi kutyáknak ékszakára létezik?

Figyelt kérdés
Műtötték kutyámat és nem ugrálhat meg stb mert a belső varratok kiszakadhatnak. És éjszaka nem akar aludni én már 3 napja egy szemhunyásnyit nem aludtam és fizikailag nem bírom kell valami kitalálni!
2022. márc. 23. 03:16
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze, de ezt az állatorvosotoktól kérd, ő tudja felírni.
2022. márc. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Van olyan nyugtató amit simán meg lehet venni, kutyáknak. Én is vettem 2 éve. (végül nem kellett használni)

Keress rá interneten!

2022. márc. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Tessék : [link]
2022. márc. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Én szilveszterkor szoktam kérni a dokitól, hogy nyugodtabban viselje a kutyus a hangokat.
2022. márc. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ha mondod a dokinak, hogy ez a helyzet, akkor biztosan ad.

Szabad megkérdezni milyen műtétje volt?

Az enyémnek egy hatalmas zsírcsomót szedtek le a mellkasáról, és elég nagy vágása volt. Akárhogy próbált lefeküdni, mindenhonnan húzódott neki, fájlalta, és 3 teljes napig nem feküdt le. Nyüszögött, ülve próbált aludni, de hát nem tudott, dőlt el, és olyankor érezte, hogy fáj. Már én is feladni készültem, de a 4. naptól lett jobb. Pedig ez, egy viszonylag kis műtétnek minősült. Szóval ha nálatok nagyobb gond volt, akkor mindenképp kérj orvosi segítséget. Esetleg egy szobakennel is a segítségedre lehet.

2022. márc. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Van. Recept nélkül pl . Beaphar tabletta, nyugtató nyakörv, de vannak más nyugtató hatású tabletták, spray-k is. Fressnapf-ban pl lehet kapni ilyeneket, lehet hogy más kutyás boltokban is, de neten is lehet rendelni kutyás webshopokban. Ha orvossal iratsz, gondolom erősebbet ír. Nekünk a Beaphar nyakörv bevált, kb 1-5 hónapig lényegesebben nyugodt, nem olyan akaratos, szófogadóbb volt tőle a kutya.
2022. márc. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
A műtét után kellett volna tanácsot adni az orvosnak és felírni a szükséges gyógyszereket.Hívd fel és cseszd le.
2022. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Köldöksérv+ Rajta ciszta

És ivartalanítása volt


Felhívom orvost is meg veszek fressnapfban nyugi nyakörvet köszi

2022. márc. 23. 07:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Szobakennel nem lenne egyszerűbb? Nyilván abba bele kell szoktatni, de akkor minden éjszakát végig aludna nyugodtan.
2022. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!