Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sport való egy nagytest...

Milyen sport való egy nagytestű 25 kg os kutyának? Agility tudom nem mert nem tesz jót az ízületeknek. Betöltötte a 15 hónapot és szeretnék vele sportolni. A legjobb az apport és vadászat lenne, de ahol lakunk abban a városban nincs.

Figyelt kérdés

#kutyasport #fárasztás #Mozgás kutyával #Edzés kutyával
2022. ápr. 3. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Milyen fajta, mi motivalja legjobban, miben jó?
2022. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

2 evesen jarhatsz mar vele egyutt futni.


Addig kocogjatok es alljatok meg szaglaszni,ahogy o diktalja a tempot. Illetve futkorasszon mas kutyakkal.


Ekkora az egyik kutyank. A testalkata szamitana: hosszu labak vekonyabb alkat(vizsla forma? )

2022. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia. Nem ,ő nagytestű 25 kg retriever.

Nektek milyen kutyi van? Jártok futni? Ha igen pórázon vagy anélkül?

Járunk vele más kutyákkal játszani.

Az a baj hogy fut fut de nem pont mellettem. Vagy próbáljam pórázzal? Köszönöm válaszod🙂

2022. ápr. 3. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Hoopers, obiedence, puller, nyomkövetés
2022. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

2. Válaszoló:pórázzal vagy anélkül?


4. Válaszoló: köszönöm, ezeket a sportokat lehet oktató nélkül is?


Mindenki:az eddigieknek köszönöm szépen hogy válaszoltak.

2022. ápr. 3. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem olyan nagy a kutyád, simán agilityzhettek, nagyobb kutyákkal is versenyeznek. Ha csak hobbi nem kell 60 cm-t ugratni vele, bőven elég a 30 is. Bár ehhez a sporthoz nagyon ajánlott az edző, mert viszonylag összetett.


Hooperst, dog dancinget otthon is taníthatsz neki, túl sok mindent nem tudsz elrontani, de vannak már online órák is, ha nagyon távol laksz mindentől.


A cannicrosst, bikejöringet, scootert meg szinte mindenki maga tanítja, viszonylag biztonságos sportok és jól lefárasztják a kutyát.

2022. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

4es vagyok.


Sok mindent lehet oktato nelkul is.


Youtubeon is sok ötlet van.


En most a nyomkövetest neztem.


Azt fogom vele csinalni. Igaz szantasba nem tudom. Az messzebb van. De parkban megtudom oldani. Igazabol hobbi szinten barmit lehet szinte csinalni :) meg oktato nelkul is.

2022. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak köszönöm a válaszát.
2022. ápr. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!