Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes Golden retriever...

10 hetes Golden retriever kölyök kint maradhat éjszakára? Természetesen ól van neki, amibe párnák, takarók vannak. Mi a véleményetek, hogy bírja az 5 fok körüli éjszakai hőmérsékletet?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%

#6 os vagyok, most itt nem a kölyökkorra gondoltam, hanem amikor már nagyobb volt...

Kölyökként kint volt napközben amennyit lehetett, hogy hozzászojon, esténként pedig bent volt a házban.


szövegértés emberek

2022. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
Zavart érzek az erőben, a hatos én voltam, és én azt írtam, hogy nem szerencsés csak kint tartani a goldit.
2022. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

Napközben legyen kint

Este meg a garázsba vagy a házba.

Ilyen picin nem jó még a hőszigetelője. Ha már nagyobbrészt akkor maradhat kint nappal és este is.

Csak az a lényeg hogy legyen rutin.

Például soha nem jön be csak amíg kicsi.

Egyébként kinti vagy benti lesz leginkább?

2022. ápr. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
NEM!!! Pici meg es nagyon hudegek az ejjelek!
2022. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Mi kint tartottuk kölyök kora óta és semmi baja nem lett a híresztelésekkel ellentétben. Bár a párna helyett szalmás bélés lenne jó. A kutyaház legyen úgy tájolva, hogy szélárnyékban legyen.
2022. ápr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
A gond nem az elsö válaszolóval van. Hanem veled kèrdezö, nagy baj. Aki szapis “goldent” vesz, es 10 hetesen kik@rja a kertbe. Csak gratulàlni tudok hozzá.
2022. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%
Neki még az anyja mellett lenne a helye, nem kib.szva a kertben egyedül.
2022. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%
Ne hívd golden retrievernek a szapis kutyádat, mert nem az. Csak gratulálni tudok, még ha jó idő van se rakna ki értelmes ember egy ekkora kutyát, főleg nem ilyen fajtát. Vegyél kuvaszt, komondort ha kint akarod tartani, ne egy olyan kutyát aki ennyire igényli az ember társaságát. Remélem ellopják és jobb sora lesz valahol.
2022. ápr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az enyém egy goldi keverék volt, le se lehetett vakarni a családtól, de elsősorban rólam. Mindenhová velem akart jönni, éjszaka bent aludni az ágy előtt, sétákat imádta stb. Nagyon igényli egy ember társaságát és az többnyire a gazda. Persze ha összeszidtam, mert kiásta a virágokat, na akkor mindenkihez odament egy simiért. Nagyon szerettem, már nincs velünk.
2022. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!