Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sóskától remeghet így a...

A sóskától remeghet így a kiskutyám????

Figyelt kérdés

Tápon él, de ma este a vacsoranal apukám adott neki sóskát. A kutyám élvezte, megette. En mérges voltam,de ez most mellékes.


Azt mondtan négy nagy evőkanállal adott neki. Elotte en mar megetettem táplál. A kölyökkutyam elvonult aludni, de most egyfolytában remeg alvás közben. En meg forrok az idegtol,hogy ez mi??????

Másra nem tudok gondolni, mint a sóskara. Vagy ez nagy hülyeség? Inkabb mástól?


Ugye nem pusztulhat el????

Tudom csökkenteni a remegeset???



#sóska #Kutya remegés
2020. júl. 2. 21:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%

Sóska, rebarbara-kalcium-oxalát

A rebarbara és a sóska leveleiben található oldott kalcium-oxalát mérgező a kutyák számára. A rebarbara leveleiben lényegesen magasabb a koncentrációja, mint a sóskában, de mindkettő veszélyes lehet. A rebarbara fogyasztása idegességet, remegést, veseköveket okoz, ami nem csak fájdalmas, de súlyos mérgezés esetén akár a kedvencünk halálát is okozhatják.

2020. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
ügyelet!!!
2020. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%
Almodik. Normalis, hogy remegnek, vakkantanak mikozben alszanak :)
2020. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Szerintetek még nem látta aludni/álmodni a kutyáját?
2020. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a segítő valaszokat,de ez nem olyan remegés, mint mikor álmodik. Velem alszik, tudom,hogy most ez mas fele remegés. Az egesz teste béremet, hosszasan... nagyon ijesztő. Ügyelet meg nincs itt!!! Aggódom nagyon :(
2020. júl. 2. 21:33
 6/32 A kérdező kommentje:

2-es kommentelő!

Akkor ez megis a soskatol lehet???? Gondol Más is erre?? Vajon a nagy mennyiség mit jelenthet,ha ez toxikus?

2020. júl. 2. 21:36
 7/32 anonim ***** válasza:
66%
Hány kilós kutya?
2020. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
1,5kg.
2020. júl. 2. 21:39
 9/32 anonim ***** válasza:
58%

Utánanéztem angol nyelven is, sajnos megerősítik, hogy a sóska okozhat reszketést, rohamot, nyáladzást, veseelégtelenséget és halált is :(


Azt is írják, hogy ritka, de előfordul :(

Szerintem tényleg menjetek orvoshoz :(

2020. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

uhhh, ha 1,5 kg akkor meg aztán szerintem nem kérdés.

Ezért van az, hogy egy 40 kilós kutya ehet belőle sokat, de egy másfél kilósnak ez is rengeteg

2020. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!