Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orijen kutyatáp. Vélemények? :)

Orijen kutyatáp. Vélemények? :)

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 20:39
 1/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Az összetételét tekintve az egyik legjobb táp.
2022. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már régóta a Regional Red-el etetek, nekem nagyon bevált, mindenféle korú és fajtájú kutyánál. Allergiás kutyáknak is jó, mert se csirke, se burgonya, se gabona, se kukorica nincs benne. Nagyon jó minőségű táp, drága ugyan, de amit viszont sokan nem tesznek mellé hogy kevesebbet is kell adni belőle (mennyiségre) mint a többi tápból. Egy 15 kilós kutya napi adagja (aktivitástól függően) kb. 130-150 gramm, más tápokból ez 200 gramm fölött lenne. Csak ajánlani tudom.


A jutalomfalataik is nagyon jók egyébként.

2022. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nagyon jó kutyatáp
2022. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon finom, szeretem. Vau-vau!


Bodri, 5

2022. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismered a márka nevét, akkor leszűrhető, hogy te is tudod, hogy jó márka, sőt, az egyik legjobb....
2022. ápr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: hallottam róla, de még nem etettem vele, és most lesz egy amstaffunk, és neki vennék ilyen tápot:)
2022. ápr. 6. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!