Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam arra hogy...

Hogyan szoktassam arra hogy csak az adott helyre pisiljen?

Figyelt kérdés

Vettem a kutyámnak pelenkát meg helyhez szoktató spray-t de így sem oda pisil hanem a lakás különböző helyeire. Mindig oda rakom ahova pisilnie kellene de oda nem pisil. Adjatok néhány öltetett hogy mit csináljak.


Az állatorvos azt mondta hogy még nem szabad levinni amíg nincs meg az összes oltása.


2010. szept. 15. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor pisil kapd fel és tedd a pelenkára, utána dicsérd meg. Hamar megszokja, de annál nehezebben lehet majd leszoktani róla.
2010. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam de ha felveszem akkor már nem pisil.
2010. szept. 15. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen fajta a kiskutya és mióta van nálad?

Tényleg csak idő kérdése. Ha nem régóta van nálad, akkor lehet, hogy még mindig meg van szeppenve...

És kutyától is függ, nekünk a kis keverékünket előbb lehetett levinni, mint hogy megszokta volna a pelenkát... Hány oltása hiányzik?

2010. szept. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem próbálkozz meg mással, mint a pelenka.

Van kiskutyáknak alom, direkt erre az időszakra, amikor még nem lehet utcára vinni.

Próbálj meg utána nézni, hátha valaki tud kölcsön adni alomtálat vagy tudsz szerezni doboztetőt. Csak azért mondom, hogy ne verd magad költségekbe feleslegesen, mert egyáltalán nem biztos, hogy bejön.

2010. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát 1hete van nálunk. Nagyon jól érzi magát. még csak 9hetes .Még 3 oltása hiányzik. A fajtája bichon havanese.
2010. szept. 15. 08:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Az almot nem fogja megenni? Jobb mint a pelenka?
2010. szept. 15. 08:19
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy jobb-e az alom,

de talán szívesebben pisilne, kakilna bele, mert jobban hasonlít a természetes közeghez.

Nézd meg nincs-e valahol ingyenes próbacsomag, vagy nem tud-e adni valaki egy kis próbát. Egyelőre nagyon ne ruházz be.

Sokan használják, azok a kutyák nem eszik meg. Nem lehet tudni, hogy a tied mit csinálna vele.

2010. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!