Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam egy kiscicát és mivel...

Kaptam egy kiscicát és mivel van egy kutyánk nem lehet kint ezért bent kell hogy legyen! Hogy szoktassam arra rá hogy az alomba pisiljen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ha látod hogy mennie kell, tedd az alomba. És az ürülékét ha az macskaalomba rakod, oda fog menni, mert általában ugyan oda szoktak menni a macskák ha rájuk jön...
2011. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 One Melus válasza:
re ugy hogy barmikor amikor eszreveszed hogy el kezd mashova pisilni gyorsan odarakod az alomba. ha az alomban van akkor meg kell simogatni, ha nem akkor dádá :) idovel megtanulja minden cica, csak turelem, figyelem es ido kell hozza.
2011. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 One Melus válasza:
igen, a kakit pedig tedd az alomba. :D
2011. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy nem almozunk, hanem mikor rájött a cicára, rátettük a wcre. A kikiját is beletettük és otthagytuk egy picit, hogy lássa, hogy ott van. Most már a wcre jár végezni a dolgát, nekünk csak le kel húzni utána
2011. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tedd az alomba és kapargasd a lábával az almot, akkor meg fog neki tetszeni, rájön, h hé itt el tudom ásni a produktumomat! És oda fog menni!
2011. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak teljesen igaza van, nekünk is ez vált be. Nem kell megvárni míg wc-nie kell.
2011. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) kipróba'ltatom vele ezt az almos dolgot :)
2011. jún. 5. 07:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1 hónapos cicámat, aki még életében nem látott almot, beleraktam 3x, a mellső mancsával megkapartattam, és azóta is csakis ott végzi a dolgát. Nagyon hamar leesett neki hogy mire való, sose tojt máshova.
2011. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!