Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adjak más ételt is a kutyusomnak?

Adjak más ételt is a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy máltai selyemkutyát. Vettünk neki kutya kaját és jutalomfalatot, meg ilyen fogerősítő rágcsát.

Mást is kell adni neki?



2022. ápr. 15. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem

Írd le inkább hogy milyen fajtát vettél ezekből neki

2022. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Egyelőre ezt elég lesz neki megszokni, így is nagy stressz a költözése. (Akár az anyjától lett elszakítva, akár másik gazditól került melléd)

Mit vettél neki? Konzervet? Száraz tápot? Mindkettőt?

2022. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Mit evett eddig?
2022. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
8 hetes. Száraz tápot adunk neki. Olyan tápot vettünk amijet ő kapott mielőtt hozzánk került. Vegyek neki konzervet is?
2022. ápr. 15. 14:52
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Én az első hetekben nem adnék mást, a környezetváltozás miatt.
2022. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
1-es Pedigree fogerősítő rudakat vettem neki és a jutalom falat is pedigree biscrok. A tálból olyat adunk neki amilyent a tenyésztő is adott
2022. ápr. 15. 14:56
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanolyat amit eddig kapott, ez szupi eddig de ettől nem igazán lettünk okosabbak
2022. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A későbbiekben konzervet is adjak neki?

2022. ápr. 15. 14:57
 9/18 A kérdező kommentje:
7-es sajnos nem tudom, a tenyésztő adott nekünk egy zacskóba és azt mondta egy idejig ilyet adjunk neki.
2022. ápr. 15. 14:58
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem szükséges konzerv, egye szépen a száraztápot😄

Na igen, ezért érdekelt, hogy milyet sikerült beszerezni: a pedigreet most felejtsd el, túlárazott szemét, nézd csak meg az összetevőket

Ebben az árkategóriában jobban is kapsz, úgyhogy én semmiképp nem ajánlom, tele van növényi melléktermékekkel, színezékkel meg ki tudja mivel :((

Ilyen hipermarketekben ne vegyél állateledelt, vagy rendelj vagy külön állatboltban vasarolj, de online a legolcsóbb😁

Sok sikert a kiskutyához

2022. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!