Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy egy kutya rájátszik, ha beteg?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa kérdés. A kutyám megsebezte a lábát. Semmi komoly, csak beverte valahova az egyik lábujját. Már kétszer voltam vele orvosnál, mert hiába kezelem, nem javul.


A másodiknál azt mondta a doki, szerinte a fele legalább színészkedés, mert sehol nem jelez fájdalmat, ha végigtapogatja.


Hülyeségnek gondoltam, de most pár napja direkt figyelem, mikor húzza a lábát.


Ha csak úgy kint vagyok vele, akkor biceg, de ha macska után kell futni, vagy labdát kergetni, akkor olyan délceg, mintha semmi baja se lenne. Ha bentről az ablakból nézem, akkor is rendben van. Ma az ölembe akart feküdni a macska, erre odajött és elkergette, úgy rohant mint egy agár, mikor leszidtam ezért, lehajtott fejjel sántikált vissza.


Tényleg van olyan, hogy rájátszik? Nem akarom elhinni.


2022. ápr. 19. 16:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnél van egy fiatal kutya, egyszer beteg volt és köhögött. Akkor még élt az öreg kutya, és elkezdett ugyanúgy köhögni, amikor megfigyelte, hogy olyankor a kicsi van a középpontban.
2022. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye, okos kutya! Tudják ezek nagyon jól kinél hogyan lehet sumákolni.
2022. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tacskóm volt ilyen, illetve egy macskám, aki színészkedett.
2022. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a tacsim van, ő hatalmas színész. Rálépett a 3 éves lányom a lábára. Dráma, nyüszítés, sántítás. Azonnal kocsiba be, irány az állatkórház. 5 perc alatt ott voltunk. Az orvosnál semmi baja sem volt. 35.000 Ft kifizettem, gyerekkel megbeszéltük, hogy vigyázni kell, mert ő egy kicsi kutya. Hazaértünk egyedül rohangált. Amikor kimentünk hozzá, újra dráma, sírás, sántikálás. Ablakból is néztük, akkor nem volt semmi baja.
2022. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Macska nálunk is. Szó szerint haldoklott, amíg átkötöztem a sebes lábát. Ez nem akadályozta meg abban, hogy 5 perc múlva a konyhapultról megpróbálja elcsenni a halat.
2022. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hatalmas formák ezek a kutyák 😅
2022. ápr. 19. 17:43
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyém is gyakran sántított, ha figyelemre vágyott, csak éppen azt nem tudta megjegyezni, hogy mikor melyik lába "fáj", ezért váltogatta őket. :D Amikor műtét után tölcsér volt rajta, akkor adta elő magát igazán. Amíg szem előtt volt, eljátszotta, hogy látás-, járás- és táplálkozásképtelen, szándékosan nekiment minden bútornak, a lépcsőn felfelé menet pedig minden egyes fok szélébe beleakasztotta a gallért; viszont amikor nem látta, hogy titokban figyelem, akkor hirtelen mindenhol problémamentesen tudott közlekedni, és tölcsérestől is kényelmesen hozzá tudott férni a táljaihoz. Pár nap alatt rájött, hogy nem dőlök be neki, és nem fogom levenni róla a gallért (muszáj volt egész nap rajta hagyni, mert mindig szétrágta a sebeit és a kötéseit), ezek után már csak a szüleim előtt játszotta meg magát, mert tudta, hogy ők megszánják.
2022. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Rokonszenvsántítás. Olvass utána! Nagy színészek...
2022. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Itt a törpepincser. Megkérdezed tőle, hogy hol fáj, felemeli az egyik lábát és nyüszít :D
2022. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Meg olyan is van, hogy tilos lenne átlépni a küszöböt. Hát átlépi.

Bezzeg ha az állatorvoshoz kellene bemenni, sohasem akaródzik átlépni a rendelő küszöbét.

2022. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!