Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy egy kutya rájátszik, ha beteg?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa kérdés. A kutyám megsebezte a lábát. Semmi komoly, csak beverte valahova az egyik lábujját. Már kétszer voltam vele orvosnál, mert hiába kezelem, nem javul.


A másodiknál azt mondta a doki, szerinte a fele legalább színészkedés, mert sehol nem jelez fájdalmat, ha végigtapogatja.


Hülyeségnek gondoltam, de most pár napja direkt figyelem, mikor húzza a lábát.


Ha csak úgy kint vagyok vele, akkor biceg, de ha macska után kell futni, vagy labdát kergetni, akkor olyan délceg, mintha semmi baja se lenne. Ha bentről az ablakból nézem, akkor is rendben van. Ma az ölembe akart feküdni a macska, erre odajött és elkergette, úgy rohant mint egy agár, mikor leszidtam ezért, lehajtott fejjel sántikált vissza.


Tényleg van olyan, hogy rájátszik? Nem akarom elhinni.


2022. ápr. 19. 16:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

20# nekünk volt egy, aki betartotta. Csak bedugta az orrát az ajtón, ezzel nem hagyta becsukni, és könyörgően nézett.


19# erről lsz. videót. :)

2022. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Az enyém imád állatorvoshoz járni 🤷 már az is eszembe jutott, hogy oda akar visszamenni, azért fájlalja a lábát.
2022. ápr. 21. 10:04
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj! Nagy kópék tudnak lenni. Én is jártam már úgy, hogy itthon nem evett már 2 napja, el is sett, irány a doki. Mire odaértünk, semmi baja nem volt, pörgött, mint egy ringispőil. 45.000-embe fájt :)
2022. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az új kutyánkat ivartalanítottuk és óvatosan bántunk vele, amíg gyógyult.(nőstény) A régi kutyánk a lakásban 3 napig sántikált, De az utcán szaladt, mint a szél. Pár nap múlva mindkettő jobban lett.
2022. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!