Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyatartók közül sokan...

A kutyatartók közül sokan miért lenézőek azzal akinek macskái vannak?

Figyelt kérdés

Olyan mintha ez egy ilyen divat lenne. És a macskások többségének viszont semmi baja nincsen a kutyákkal csak pl az ő napirendjukhoz jobban passzol egy macska mint egy kutya. Nyilván kitalalhato hogy nekem macskáim vannak de imádom a kutyákat is. Csak nem tudnék róla jól gondoskodni ezért van inkább macskám.


És tényleg azt tapasztalom hogy a macskások meg leszarják az egész kinek milyen állata van mizériát és egyformán szeretnek minden állatot.


2022. ápr. 20. 09:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
Ha csak kutyád lenne, akkor megértenéd azt a dühöt, amit a macskák iránt érzünk. Egy idő után a kutyánk beleülteti a tudatalattinkba, hogy a macskák rosszak, csak ételnek jók. Épp ezért, mint ahogy te sem kezelsz állatként egy ételt, mi sem tesszük ezt a macskákkal.
2022. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
36%
húbakter
2022. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ha csak kutyád lenne, akkor megértenéd azt a dühöt, amit a macskák iránt érzünk. Egy idő után a kutyánk beleülteti a tudatalattinkba, hogy a macskák rosszak, csak ételnek jók. Épp ezért, mint ahogy te sem kezelsz állatként egy ételt, mi sem tesszük ezt a macskákkal.


Nyilván valami felé szarkazmus van a válaszodban amivel próbálsz debilnek beállítani de én ehhez most hülye vagyok. És nem értem.

2022. ápr. 20. 09:44
 4/25 Maya Bunnyheart ***** válasza:
81%

Én nem nézem le azt akinek macskája van. Én kutyás vagyok meg csincsillás. Nem tudnám elképzelni az életemet a kutyám nélkül, mióta ő van azóta többet vagyok társaságban (kutyafuttató), ha éppen nem sétálunk,tanítom,vagy játszunk akkor együtt pihenünk a kanapén.



És annak ellenére hogy nem vagyok macskás, volt nálam egy jó pár macska ideiglenesben, a kölykök nagyon cukik voltak, de a felnőttek többsége nem.


Én egyébként úgy gondolom hogy nagyrészt személyiségfüggő hogy kinek milyen állat való, nyitottaknak (extrovertált) a kutya, befelé fordulóknak (introvertált) inkább a macska.


Plusz az idő, ha valaki sokat van házon kívül annak is a macska a jobb, ha valaki sokat van otthon, szeret sokat mozogni annak meg a kutya.

2022. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Én sem nézem le a macskásokat. Pedig nem szeretem a macskákat, kutyám van.
2022. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%
Mert bezárják őket a lakásba és kínozzák őket.
2022. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én meggyőzhető vagyok. Ha ez csak egy konteo ami nincsen.
2022. ápr. 20. 10:08
 8/25 A kérdező kommentje:

"Mert bezárják őket a lakásba és kínozzák őket"


Mivan? Kik, mit? Minek?

2022. ápr. 20. 10:09
 9/25 anonim ***** válasza:
17%
Mindnek! Kitől! Azért!
2022. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

"Ha csak kutyád lenne, akkor megértenéd azt a dühöt, amit a macskák iránt érzünk."

A frászt!

Kutyáink vannak, mióta az eszemet tudom. Fel sem merült bennem, hogy akár a macskák, akár a gazdáik iránt bármilyen negatív érzésem legyen.


"Én meggyőzhető vagyok. Ha ez csak egy konteo ami nincsen."

Ne haragudj, de baj van a toronyban... nem is kicsi.

2022. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!