Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyatartók közül sokan...

A kutyatartók közül sokan miért lenézőek azzal akinek macskái vannak?

Figyelt kérdés

Olyan mintha ez egy ilyen divat lenne. És a macskások többségének viszont semmi baja nincsen a kutyákkal csak pl az ő napirendjukhoz jobban passzol egy macska mint egy kutya. Nyilván kitalalhato hogy nekem macskáim vannak de imádom a kutyákat is. Csak nem tudnék róla jól gondoskodni ezért van inkább macskám.


És tényleg azt tapasztalom hogy a macskások meg leszarják az egész kinek milyen állata van mizériát és egyformán szeretnek minden állatot.


2022. ápr. 20. 09:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%

Nekem dísztyúkjaim vannak, de én mindenkit szeretek!😀

Legyen akármilyen állata, pacsi!😀

2022. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Én kutyás vagyok, de nem nézem le a macskàsokat, sőt azt sem aki kígyót, patkànyt tart. Ez inkább emberi felfogás kérdése. Vannak emberek, akik azt tartjàk megfelelőnek, ahogy ők èlnek. És ezt akarjàk màsokon is látni. Példa erre, az oltott-oltatlan harc. A szavazàs, vagy a falusi- városi. Mindenki úgy él ahogy szeretne, nem vagyunk egyformàk, ezt kellene sok embernek belàtnia.
2022. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Honnan gondolod, hogy sok kutyatartó lenéző azzal aki macskát tart?


Egyáltalán aki macskát tart, azt honnan lehet tudni? Úgy értem aki bent tartja a cicáját és nem viszi sétálni arról azt se tudom, hogy van macskája.


Néha szoktam látni, hogy hámon viszik sétálni a macskákat, illetve ismerek is egy valakit aki mindennap ugyan abban időben viszi le a cicáját akárcsak egy kutyát.


Nem tudom honnan van ilyen rossz tapasztalatod, szóval szerintem ezt el is felejtheted. Sok kutyatartó nem lenéző azzal aki macskát tart ás minden állatot szeretnek.:)

2022. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

Azzal saját magát minősíti az az illető, aki azért bánt másokat, mert nem olyan állatot tart, mint ő!

Az ilyen ember mással kapcsolatban is kötekedik a többi emberrel, mert valójában egy boldogtalan ember.

Aki elégedett az életével, boldog, az nem kötekedik a többiekkel, nem bánt másokat!

Engem nem érdekel, ha valaki pókokat tart vagy kígyókat, legyen az ő dolga! Ha őt ez teszi boldoggá, ám legyen! Amíg nem árt ezzel senkinek sem, addig engem nem érdekel, ki milyen állatot tart!

Nyilván, megvan bizonyos állatokról a véleményem, de megtartom magamban.

2022. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Sokszor itt gyakorikérdéseken vannak a kutyásokat egekig magasztaló a macskákat és gazdáikat pedig dehonesztáló kommentek.
2022. ápr. 20. 10:31
 16/25 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, de baj van a toronyban... nem is kicsi."


Miért? Hiszen pont azt fejeztem ki hogy lehet hogy nem így van... Mit értettél félre?

2022. ápr. 20. 10:32
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy a gyakoribol indulsz ki :D Az nem a valo elet, remelem ezt nem kell magyarazni.

Egyebkent rendszeresen nezem ezt a kategoriat, nem tapasztaltam ilyesmit. Most azert, mert van, aki nem szereti a macskakat es ennek hangot is ad, az mar lenezes vagy mi? Van, aki meg a kutyakat utalja, es?

Nem kotelezo szeretni senkinek semmit. A lenyeg az, hogy ne tartson olyan allatot, amit nem szeret.

Nekem inkabb ez veri ki a biztositekot, mert sajnos sokaknak ugy van kutyajuk-macskajuk, hogy nem is szeretik oket, csak valahogy rajtuk ragadt vagy lusta volt gazdat keresni nekik, aztan amikor bajuk van, akkor derogal kolteni rajuk, orvoshoz vinni oket.

Inkabb ez az undorito.

2022. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyon az első válaszoló.

Az egészet poénból írtam, nekem nincs is kutyám, csak egy macskám, szóval szeretem a macskákat 😸😻

2022. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
38%
Isten barma....
2022. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Kutyás vagyok elsősorban, de volt macskám és hörcsögöm is. Egyetlen állatot sem nézek le, mindenkinek más tetszik. Én pl nem szeretem a rovarokat annyira, de hát valaki meg őket szereti. Akkor mi van? Semmi :D
2022. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!