Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan van a kutyád?

Honnan van a kutyád?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%

#10


az lehet, ettől függetlenül semmi közöd hozzá

2022. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

1 szaporitótól


1 menhelyről


1 számla nélkül, híres tenyésztőtől


1.kutyámat ellopták.

Tudjuk ki.

(innen üzenem neki: hogy "Isten nem ver bottal" és "Isten malmai lassan őrölnek de biztosan" és akkor még nem beszéltünk a Sorsról vagy a Karmáról.

Én TUDOM hogy eljön az a nap, amikor szembe fogunk találkozni és akkor a kutyám engem fel fog ismerni és akkor Isten irgalmazzon annak az embernek aki az ellopott kutyámmal lesz.)

2022. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

#12


jajj, te punisher, te akcióhős, te büntető


sajnálatos, ami a kutyáddal történt, ez nagyon szomorú, de a 2. fele nem állja meg a helyét


általában miután ellopják a kutyádat, túladnak rajta, az új gazdának meg fogalma sem lesz róla, hogy ellopták

2022. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
89%

Négy kutyánk van, kettő tenyésztőtől, törzskönyvvel, mindkettőjüket pár hónapja vettük.


A két idősebb más tészta, ők tk. nélküliek, tehát kvázi szaporítótól vannak, de nem egy horrortanyáról, normális helyről. 10 és 7 éves kutyusokról van szó, szerencsére alig kellett őket orvoshoz vinni az évek alatt. Azóta a nőnek, akitől hoztuk sikeres, bejegyzett tenyészete van.


Ennek ellenére soha többet nem hoznék szapiból kutyát (szüleim sem), legyen akármilyen normális a hely, plusz én abszolút örökbefogadás pártivá váltam.

2022. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 2 befogadott kutyám van. Egyik állatmentőktől, másik egy családtól, akik lemondtak róla (nem lopott, lemondó nyilatkozat van róla).
2022. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy őszi hűvös este egyszer csak besétált a kertbe és bár meg volt a lehetősége, mégse ment innen már sehová. Kölyök volt, max 7-8 hetes az orvos szerint, de nem kereste senki.
2022. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
3 kutyám van, kettőt az utcáról fogadtam be, a harmadikat anyósomékhoz dobták be pár hetesen, de nekik nem kellett, gazdit sem találtak neki, úgyhogy végül elhoztam.
2022. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1. menhely, úgy adták oda, hogy mondták, egészséges, aztána hogy mentünk a buszmegállóhoz útközben véreset kakilt. Állatorvos azonnal 3 dolgot is talált nála. Sokáig kezelték, össze-vissza gyógyszer, infúzió, injekció, azt se tudtuk, megmarad-e, plusz az inmunrendszere olyan gyenge lett, hogy konkrétan akármit elkapott, egyik betegségből esett a másikba. Aztán elkezdett javulni az állapota.


A menhely utána felhívott és mondták, hogy túl vastag a kutya orvosi kartonja, lehet vissza kéne nekik adnom. Én elmondtam, hogy miért is vastag, erre elkezdtek védekezni, hogy hát ne várjam el tőlük, hogy ők MINDEN kutyáa oda tudjanak figyelni...


2. egy honlapon találtam rá, hol ingyenelvihető kutyák voltak. Felhívtam az akkori gazdiját (mármint a kutyája ellett és elajándékozták a kölyköket), még aznap találkoztunk, hazahoztam. Nagyon vigyáztak rá, egészséges volt.


***


Ők az életem értelmei.

2022. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!