Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyukámat egy...

Hogy vegyem rá anyukámat egy kutyára?

Figyelt kérdés
Anyukám nem hajlandó örökbe fogadni egy kutyát. Hogy vehetném rá?
2010. szept. 16. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el apáddal, fogadjátok örökbe, vidd haza és tedd kész helyzet elé anyádat, nálunk működött, amint meglátta elkezdte ölelgetni és azóta is imádja!
2010. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet anyagiakkal hellyel nem ugy álltok. .hány éves vagy?
2010. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem engedi? Hány éves vagy? abba is gondolj bele, hogy egy kutya tartása (kaja, oltások, doki, felszerelés) nem olcsó dolog, azt valószínűleg nem te fizetnéd, hanem anyukádnak kellene. A legtöbb gyerek csak addig törődik az állatokkal, amíg kedve van hozzá, utána a szülő feladata lesz. a kutyával sétálni kell akkor is ha sok a házid, ha nincs kedved, ha hideg van.

Milyen házban laktok? Panelba nem való, családi házba is csak akkor ha nincs kisetesód vagy soha nem megy be a házba. Én megértem anyukádat, bár tudom, hogy én leszek a gonosz szemét, de nem baj:)

2010. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Épp most fogytam ki a otthon a jutalomfalatokból,kajából és eltépet játékok,vitaminok, új nyakörv, rágcsálnivalók,bolhanyakörv stb. Ez minden és kijött hogy 9000 ftért tudom venni azokat amikre szükségem (igaz rengeteg minden), de komoly. És csak egy westieről van szó, emelett van gondolod sulid, le hordani naponta 3-4x sétálni.. nagy felelősség, gondold át jó alaposan. Talán még várj vele, egy kicsit, olvasgass utánna a szobatisztaságra nevelésnek, gondozásnak, szőrápolás, szocializáció stb.
2010. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. ezzel csak egy gond van... az apukám már meghalt :(:(
2010. szept. 17. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:

:((((

de miértnem engedi meg anyukád? már leültél vele beszélgetni?

léccives válaszolj az előző válaszolok kérdéseire is....

2010. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segíts bele neki a házimunkába és sok ötösöd legyen a bizonyítványodba és mondjuk ha reggel a suliból elszoktá késni akkor próbálj meg arra törekedni, hogy ne késs el! Most csak magamból indulok ki mert az anyukámnak is ezek a feltételei! És a kutya témát ne feszegesd anyukád előtt! Térj rá vissza nyáron , mert csak egy jó tanács mindenképpen nyáriszünetbe kérd a kutyust mert akkor lesz időd vele foglalkozni! És nyár elején kapod meg a bizonyítványodat is! :)))
2011. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!