Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás - melyik a jobb?

Ivartalanítás - melyik a jobb?

Figyelt kérdés

A kutyámat ivartalanítani szeretném, de azt mondta a doki, hogy ők a petefészket szokták kivenni, de ha látnak a méhen valami problémát, akkor azt is.

Más orvos eltávolítja a méhet is?

Megkérjem, hogy azt is vegye ki neki, nehogy abból legyen később a baj?

Az is be szokott gyulladni, vagy lesz valami vele?


2010. szept. 17. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
szerintem belezzétek ki teljesen, nehogy begyulladjon valami még neki -.-'
2010. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha mindent kiszednek, az a jó, mert így csak a terhességtől véded meg, de a mehráktól nem. Az olyan orvosok, akik csak a petefészkét akarjék kivenni, szerintem csak kissebb munkát akarnak elvégezni, ugyanannyi pénzért.
2010. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Akkor meg fogom mondani, hogy a méhét is vegye ki.

2010. szept. 17. 08:29
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Sokan csak a petefészket veszik ki. Én ha szukám lenne, nyugodtabb lennék, ha teljesen kipakolnák és kérném is erre az orvost.
2010. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
egy normális doki el se válla olyat, h vmit is bent hagy!
2010. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk csak úgy csinálja hogy mindent ki vesz!Múltkor ép előttem lett volna a gazdi kérése hogy csak kösse el a szukát vagy hogy a petefészkét vegye ki de azt mondta az orvos hogy ő mindent kivesz ha ivartalanít!Árban ugyan annyi és nem lesz gennyes méhgyulladása később a kutyusnak!
2010. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én viszont (mindamellett, hogy ivartalanítás párti vagyok) a következő szukámnál nem engedem majd a méhet kivenni. Mert ha bent marad a méh, akkor igen csekély az esély, hogy inkontinens lesz. A méhgyulladás meg köztudomásúlag a tüzeléssel kapcsolatos hormonális változások miatt alakul ki, úgyhogy ha nem tüzel a kutya, a méhgyulladás esélye is elhanyagolható.
2010. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hú...annyian annyi félét mondtatok már, hogy már én sem tudom, hogy mit tegyek.
2010. szept. 17. 16:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Szedess ki midnet, úgy helyes, ez a sz utolsó nem tudom miről beszél, de nincs igaza. Lehet mehgyulladása nem lehet, de méhrákja bizony igen...
2010. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még snekitől se hallottam ilyet, hogy ivartalanítás után nem tudja a kutya visszatartani. Ez butaság.
2010. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!