Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babéziás lett a kutyám. Ez az...

Babéziás lett a kutyám. Ez az állapot “normális”?

Figyelt kérdés
Ma reggel vittem el orvoshoz, azt mondta babéziás ( volt benne egy kullancs, kiszedtük ) kapott b vitamin injekciót, láz és gyulladás csillapító injekciót majd imizolt is. Eddig még nem hányt, mondta a doki, hogy akkor sincs baj, ha nem hány, viszont miután hazaértünk, rá egy fél órára bedagadt a kis feje, gyorsan visszavittem és kapott 2 kálcium injekciót, azt mondta a doki, hogy nincs baj. Viszont azóta csak alszik, evett már 2x, ivott is de nem sokat. Visszakéne vinnem? Nagyon félek, hogy kiszárad! Az orra száraz, de nem tudom, hogy azért mert folyamatosan alszik, vagy azért mert kezd kiszáradni, az ínye nedves, viszont a kis szemei be vannak esve. Infuziót amúgy nem kapott és vérvétel sem volt, holnap is visszakell vinnem 2 injekcióra.

2022. máj. 10. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
10 # Te vagy itt a gyakorin a megmondóember, akinek MINDIG igaza van 😁
2022. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Rendben lett a kutyád ugye?

Nálunk már csomószor volt babéziás a kutyus (legalább 3-4 alkalommal), és mindig meggyógyította a szuri. Kb. 1 napig volt KO, aztán visszajött az életkedve.

2022. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!