Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová temetnétek el az elhunyt...

Hová temetnétek el az elhunyt kiskutyát? Figyelembe vennétek hol élt több időt? Többi lent

Figyelt kérdés

Meghalt a bichon havanese kis kutyánk amit én kaptam még 2007-ben, viszont rá egy évre odaajándékoztuk nagyszüleinknek, mert itthon felújítás zajlott. A kiskutya náluk nőtt fel és élte le életét gyakorlatilag. Viszont januárban visszahoztuk hozzánk mert mamám nagyon beteg lett és már nem tudott vele úgy törődni. Az igazat megvallva mindig is imádtuk amíg nagyszüleinknél lakott, viszont most ezalatt a 4-5 hónap alatt mégjobban a szívemhez nőtt, és itt volt velem egyfolytában 😢

Szóval a kérdésem ti az én helyemben magatoknál temetnétek el, vagy visszavinnétek ahol leélte életének nagyobb részét ? Mindkettő kertes ház.



2022. máj. 15. 08:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10: Az igazság az, hogy én akarom, de a családom tipikus csőlátású, régivágású trógerek és azt fontosabbnak tartják, hogy a szép fű nehogy tönkremenjen, minthogy egy kiskutyát végső nyugalomra tegyük...
2022. máj. 15. 09:38
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Én hamvasztanám. Állatorvosnak leadod és intéz mindent.
2022. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm az elpusztult 8-10 hetes kis francia bulldogot kidobta a kukába. Azt hittem elájulok mikor elmesélte, azóta kerültem. Ennél még az erdőbe elhantolás is humánusabb lett volna.
2022. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10%
Az állatvédőtől nincs nagyobb ökör a világon , humán(humánus) tudod mit jelent ember(emberséges) nem kutya nem állat te szerencsétlen ,rühellem az ilyen idiótákat ez a legnagyobb gondjuk mit csináljanak a döglött kutyáéval. Akinek meg van pénze el hanvasztatni az ne panaszkodjon többet semmiről.
2022. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Intelligencia kiütközött te "szerencsétlen"....
2022. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

A lepontozóbarmoknak üzenem, hogy 10 kommentem a már törölt kukábadobós tanácsra érkezett.

Bár nem kell hozzá sok intelligencia, hogy az ember erre magától rájöjjön.

2022. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

“ humán(humánus) tudod mit jelent ember(emberséges) ”


És most hasra kellene borulnunk a gennyes egoista világnézeted előtt?

2022. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
Csak érteném meg egyszer, hogy az ilyen mint a 14-es, minek jön ide? Ha ő kidobná szegény kutyát mint a szemetet az az ő dolga, én elhamvasztanám.
2022. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Valojaban nem a ti kutyatok volt, nalatok nem is lehet eltemetve, mi a kerdes?
2022. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
89%

“ Csak érteném meg egyszer, hogy az ilyen mint a 14-es, minek jön ide?”


Ő olyan konfliktuskereső fajta, mint akik a villamoson az élő fába is belekötnek, csak neki hiányzik a töke, hogy ezt élőben tegye.

2022. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!