Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mien tàpot vegyek?(van egy 8...

Mien tàpot vegyek?(van egy 8 hetes Labrador kölyök kutyàm) Majd kapna nagyrészt konyhai kajàt de néha Kelly egy kis kiegészítõ a vitaminok miatt) Mien tàpot vegyek???

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

A szó amit keresel: "milyen".

Ne kapjon konyhai kaját.

2022. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Nyugodtan adhatsz neki konyhai kaját! Erre a bohócra ne hallgass! Csak egy ügyeletes troll...
2022. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Télleg najon intelligencsül írsz
2022. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Elsősorban minőségi (ne tescos sajátmárka, vagy legolcsóbb táp, amit meglátsz) és kölyökkutyáknak való tápot. Kölyökkorban kiemelten fontos, hogy mit eszik a kutya, ne ezen spórolj. Árban középkategóriás márkák pl: brit care, happy dog, de sok jót hallottam a purina tápokról is. De biztosan fog tudni más is ajánlani jó tápokat. Mellesleg ha csak vitamin szempontjából adnál neki néha tápot, akkor szerintem már jobban jársz azzal, ha külön megveszed a vitaminokat és mindig hozzákevered a kajájához. És konyhai kaja adása miatt nézz azért utána, hogy mit adhatsz a kutyának és mit nem. Tudom, hogy sok kutya nem hal bele ebbe-abba, de ha felelősséggel szeretnéd nevelni a kutyust, akkor utánanézel (pl. ne adj neki fűszeres ételt, csokit, stb.)!
2022. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Először azt kellene adni neki, amit a szaporítónál kapott, később pedig jó minőségű tápra kellene váltani. Nyilván nem tk-s kutya, ha ez sem alap számodra, meg maradékkal akarsz majd etetni.
2022. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Eddig mit kapott enni? Mennyit szánnál egy tápra? Miért akarod konyhai maradékkal etetni?
2022. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Mostanában sikk “ien” butának tettetni magatokat?
2022. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
29%
Patkánymérget. Csak vicceltem. Én az ORIJEN TUNDRÁ-t alkalmazom. Nagyon drága, de szeretik a kutyáim.
2022. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kölyökkorban az Orijent vagy a Platinumot ajánlom, másfél éves kor után elég egy Brit Premium vagy egy Josera is.
2022. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!