Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó döntés bull szerű kutyust...

Jó döntés bull szerű kutyust kihozni menhelyről?

Figyelt kérdés
Annyit mondtak hogy erősen bull típus,de van benne valamilyen keverék is.Imádnivaló,lehet macskákkal es kutyákkal is együtt tartani mert nem bánt senkit.Voltam sétáltatni,bár erős és húz.de már most nagyon figyel rám és még csak egyszer látott.Egyszerüen nincs baj vele.Nagyon hiperaktív es imádnivaló,pörgős.
2022. máj. 19. 14:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem, meg minek?
2022. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
79%
Mi ideiglenes befogadóként hoztunk ki menhelyről egy 4 éves bull típusú (egyenlőre) ivartalan kan kutyát. Semmi gond nincs vele, szófogadó, szeret tanulni, szépen sétál, az agresszió legkisebb jelét sem tapasztaltuk eddig, a saját 3 kutyánkkal is teljesen jól kijön (1 yorki, 1 border collie és 1 menhelyről örökbefogadott staffi-roti-bull keverék, ők ivartalan lányok), illetve a cicákkal is jó a kapcsolata.
2022. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem jó döntés.
2022. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon sok mindentől függ. De menhelyi kutyust én először mindenképp csak befogadó gazdiként venném magamhoz, és ha azt látom hogy működik napi rendszerességgel, hosszabb időn keresztül a dolog (mert egy séta alatt nem igazán derül ki ugyebár), akkor venném magamhoz véglegesen. Ennyit szerintem a menhely is megérthet
2022. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
"Mert nem bánt senkit". De sokszor hallottam ezt....
2022. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan kutya, amelyiket kihoznám lutrira is egy séta után, mert könnyen elbírok vele, a bull típus nem ilyen, azt csak ideiglenesbe, és úgy sem egy séta után. Sétálj vele máskor is, vidd változatos ingerkörnyezetbe, ha megteheted. Aztán ha ez jól működik, ajánld fel a menhelynek, hogy ideiglenes befogadóként nálad lehetne, és ha az is működik legalább egy hónapig, akkor lehet gondolkodni azon, hogy örökbe fogadod. Többször láttam már ilyet, hogy ideiglenes befogadók végül megtartották az ideiglenesben náluk lévő kutyát, ha jól beilleszkedett a családba.
2022. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha van tapasztalatod és hajlandó vagy suliba vinni, ha gond van bármivel, akkor esetleg.
2022. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha van tapasztalatod Bull típusúakkal,vagy hajlandó vagy kutya sulizni vele akkor persze.

Nálunk ezzel a feltétellel lehet kihozni csak minden menhelyről (többek között) Bull típusút.Nem véletlenül.Jófej kutyák,de ilyen "anyuci vagyok,ő meg a szőrös kölköm" féle gazdáknak nem valóak.Következetes,erős kezű (szó szerint is) gazdának való,aki ha kell parancsolni is tud a kutyának nem csak gügyörészni.

2022. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem lassan a keverékek többségében, felében van már valamennyi bull és ezt nem is lehet sokszor látni.


Menj és ismerkedj még vele párszor és ha továbbra is nagy a szerelem, fogadd örökbe :)


A bullok alapjáraton nagyon cukik, annyi, hogy olyan gazdi kell nekik, aki tisztában van az erejükkel, meg, hogy mekkora sérüléseket tudnak okozni és eszerint tartja őket.

2022. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Igen. Hozd el,mert az ilyen jo termeszetu bull ritka!!!

Otthon pakolj fel magasra mindent,ha esetleg ragna. Az se biztos. A mi sinteres felnott pitbullunk semmihez se nyul es szofogado.

2022. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!