Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hanyszor vigyem ki a kutyamat...

Hanyszor vigyem ki a kutyamat setalni?

Figyelt kérdés
torpe uszkar a kutyus fajtaja,es egy nap negyszer ki lehet vinni fel orara setalni?
2008. jan. 1. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akárhányszor kiviheted, ha ráérsz. Nekem pl. tacsim van, őt reggel egy pisilésre és egy kisebb körre viszem le és délután öt körül megyünk az igazi hosszú sétára, kb. egy órára. Meg még általában vacsora után (mármint az én vacsorám után) is járunk egyet a ház körül. Hétvégén meg néha kirándulni megyek a gyerekkel, olyankor jön a kutyus is, azt imádja.


Szerintem egy kutya nem lehet túl sokat a levegőn, hiszen ez neki a természetes közege.

2008. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
81%
Én anp 2szeri sétára szoktattam a kutyámat. Simán kibírja
2008. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen idős a kutyus. Ha még fiatal, akkor lehetőleg annyiszor ahányszor szeretne (azért ne legyen több 5-6 alkalomnál) és ahogy korosodik hozzá kell szoktatni a napi 3 sétához. Annyi elég neki, de ne 10 preces séták legyenek, legalább az egyik hosszabb legyen.
2008. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!