Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen stádiumban mi várható?

Ilyen stádiumban mi várható?

Figyelt kérdés
Szívférges a kutyánk, a jobb kamrája megnagyobbodott. Egyik napról a másikra történt az állapotromlás, nehezen kap levegőt, levert, fekszik, bágyadt. Kézből elfogadja az ételt, de inkább csak a finom falatokat. Ha nem muszáj, akkor nem járkál, de lábra tud állni. Van egy kevés folyadék a hasüregében, valószínű több volt, csak dolgozik már a vízhajtó. Vena cava nincs a vérképe alapján, nem végstádiumos. köhögés nem jellemző, 3 éves német juhász. Egyelőre nem tudjuk elkezdeni a szívférgesség elleni kezelést, mert le van gyengülve. Volt már valaki így és ilyen stádiumból felépült?
2022. jún. 1. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond az állatorvos?
2022. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre próbáljuk megerősíteni, hogy elkezdhessük a kezelést. Nem jósolt neki hosszú életet, ha ki is jön ebből.
2022. jún. 1. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mentett kutya, hogy korábban nem kapott megelőző védelmet szívféreg ellen? Sajnos a meglévő kezelése már nehezebb, a súlyosságától függ, hogy mennyire van esélye felépülni. Vannak sikersztorik, de nem mindegy, honnan indul a kezelés.
2022. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem mentett kutya. Az eddigi dokink adott féreghajtót, de kiderült, hogy az csak bélféreg ellen volt. Cseppenteni cseppentgettünk a gerincére kullancs ellen, valószínűleg ezért nincs lárva a vérében, csak kifejlett féreg.
2022. jún. 1. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint váltottatok dokit, hát, nem mind lelkiismeretes, nekem is volt rossz tapasztalatom állatorvossal, de más miatt. Mielőbbi jobbulást a kutyusnak, és kitartást a kezeléshez. Remélem, kaptok megnyugtató választ olyantól, akinek van tapasztalata ilyenben, azt tudom, hogy ahonnan az én kutyámat örökbe fogadtam, volt sikeresen gyógyult szívférges, de nem tudom, honnan indultak a kezeléssel.
2022. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fészbukon van egy Szívférgesség nevű csoport. Lépj be.
2022. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elment a kutyus ma delutan.
2022. jún. 1. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

En ezt akartam irni,h ez mar a vegstadium.


Reszvetem.


Nektek is kemeny lecke volt,h megtanulhattad az elete es kegyetlen szenvedese aran ,h ne bizz az orvosokban es adj next guard spectrat a kovetkezo kutyadnak.


Az orvosoknak az jovedelmez,ha beteg vagy vagy a kutya. Ezert nem akarjak ,h megelozd a bajt….

2022. jún. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ugy nez ki rosszabb volt az allapota, mint amit hittunk. Sajnaljuk, hogy ilyen aron kellett megtanulnunk, hogy fontos a szures es a kombinalt oltas edeskeves. A masik kutyusunkat gyorsan leszurtuk meg tegnap, o halistennek negativ lett, el is kezdtuk neki adni a megelozo tablettat.
2022. jún. 2. 07:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Milprazont.
2022. jún. 2. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!