Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a bajotok a szaporítókkal?

Mi a bajotok a szaporítókkal?

Figyelt kérdés

nem azért kérdezem mert én az lennék , csak én boldogan vásárolnék kutyát szaporitotol is , ha az olcobb mint a hivatásos,ű

pl van egy elképzelésem milyen kutyát akarok legyen mondjuk német juhász , és semmi bajom nincs azzal ha nem pont oannyi a hátdőlésének a szöge mint a protokolban , de mondjuk nem 150 000 csak 25 000, nekem jo a kutya okos lesz és szeretni fogom


2010. szept. 18. 20:22
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

az itt leírtak alapján , a szaporítók azok akik igénytelen tartják a kutyákat és mennyiségre fialtatnak

( senkit nem akarok megbántani de itt azok akik okoskodtak hogy menyit értenek a kutyához olyat írtak hogy elleti , elleni a párosujjú patások szoktak , a kutya az fial)

de akkor léci azokat akik bárban tartott kutyájuk szukájának a kölykeit elajándékozzák , max táp és oltás pénzt kérnek el , ne szaporázzátok le

2010. szept. 19. 15:43
 32/34 anonim ***** válasza:
82%

Kedves fialni a disznó szokott, a kutya ellik.

Olvass és tanulj:

[link]

2010. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
14%

oncogito

fialni a tyúk szokott, a disznó is ellik te okostojás

én csak azt veszem észre, hogy mindenhova osztod az észt ahova írsz, és játszod a nagyokost, de ki tudja hogy milyen vagy közbe?

ne játszad itt magadat

2010. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Olvass és tanulj:

[link]

2010. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!