Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szílveszterkor vidékre utazunk...

Szílveszterkor vidékre utazunk a párommal és a csivava kutyám is visszük magunkkal! Kocsiban hogy utazhat? Ha bemegyünk étterembe teljesen zárható kutyatáskába bevihetem? mire figyeljek hogy ne ijedjen meg szilveszterkor?

Figyelt kérdés
csivava kan 16hónapos! egyszer utazott kocsiba 6hetes korába akkor jól viselte! van kutyatáskája amiek az oldalán jukak vannak kap levegőt azzal szoktam vinni ha oolyan helyre megyünk ahova kézben nem engedik be! szeret benne lenni! az lene a kérdés hogy hol utazzpon a kutya és hogy mikor adhatok neki enni és mikor nem? előreláthatólag délelött utazunk! mire figyeljek hogy ne ijedjen meg? étterembe vagy ha valahova beakarunk menni akkor a táskába beengedik! sehol nem lóg ki belőlle
2008. dec. 19. 14:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem hogy mit vigyek neki:
2008. dec. 19. 14:32
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Utazás előtt semmiképpen ne egyen, csak igyon!

Út közben többször álljatok meg, adj neki inni és egy kicsit hagyd levegőzni.


Fontos hogy ne nagyon legyen bezárva. A kocsiban szerintem el lenne egy dobozban vagy olyasmiben amiből kiláthat, mert az biztonságot ad neki.


Ha van még időd vehetsz neki D.A.P. nevű sprayt, amit nyugtató. Azzal kell befújni az ülést vagy a helyét (de nem a kutyát!) Ez kb. 6000 forint, de nagyon jó.


Ja és a halk zene általában megnyugtatja a kutyákat. :)


Jó utat!

2008. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors választ! szerinted a táskába nbemehetek vele mondjuk étterembe?
2008. dec. 19. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt az étteremben kéne megkérdezned.
2008. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

rendben!

és mit viggyek neki ami elengedhetetlen?

2008. dec. 19. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is étterem függő. De a legtöbb helyre beengedik, táskában. kérdezd meg.


Amit vinni kell az az oltási könyv!, vizes és kajás tálja, a kedvenc takarója, nyakörv, póráz, és mondjuk nem árt nedves törlőkendő ha baleset történne út közben.

2008. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
elég iylen popsitörlő? mert a hugomnak az van itthon:P! törölköző? a házát azt viszem játékját is és mire kell figyelnem hogy ne legyen semmi baja se útközben se szilveszterkor?
2008. dec. 19. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Elég a popsitörlő erre az alkalomra.Vidd magaddal a porázt nyakörvet vagy hámot és a szükséges dolgokat. Szerintem rakjál majd a táskába egy plüss figurát hogyazzal játszon ut közben.

2008. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anyukámék 75kmre laknak tőlünk,havonta megyünk egy hétvégére.mi két kutyóval megyünk,az ölemben ülnek,vagy néznek kifelé.én a fekhelyet,pár játékot,etető,itatótál,kaja,télen egy pulcsit szoktam vinni.ja meg hám,póráz.

az hogy beengedik e az étteremfüggő,mert ugye ha azt egy "köjálos" meglátja,akkor nem kis büntit kapnak.

ami még fontos szerintem,hogy ha pedárdázás meg ilyenek lesznek,akkor ne hagyd magára egy idegen helyen.

meg esetleg vigyél egy törölközőt az útra,hátha hányni fog.

2008. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm széepn az utolsó válaszólónak! póráznélkül nem is engedem el sehova mert néha kicsit zizi kutya
2008. dec. 19. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!