Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szilveszterkor hogyan sétáltat...

Szilveszterkor hogyan sétáltatjátok a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Másfél éves lány kiskutyám van, keverék.Tavaly volt az első szilvesztere kész katasztrófa volt.Kb Napi ötször kell levinni sétálni(lakóparkba lakunk,társasházban)és az utolsó séta este 9-10között van de az a séta muszály mert reggelig nem bírná ki.Ha meg 6körül viszem le akkor már 9körül itt szenved nekem hogy kell neki.


Tavaly szilveszterkor tudtam hogy meg lesz bolondulva de megpróbálkoztam vele hogy legalább egyet pisiljen de amikor kimentünk a kapunk rémült ugatásba kezdett és vissza akart futni.És hát muszály volt visszamenjünk a lakásba.Szegénykém úgy reszketett.

Aztán a mamám levitte és szerencsére sikerült pisiljen nagy cirkusz között.


Ti ilyenkor mit tudtok csinálni?Este muszály levigyem ha meg nem viszem akor folyton piszkál,hiába van kint durrogás meg minden.Azt sem akarom hogy a lakásba végezze el a dolgát.


2009. dec. 29. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk fél évesen annyira félt, hogy Szilveszter este kénytelenek voltunk többször is lemenni a házához, végül bevittük a házba. Aztán amikor sétálni mentünk, egyszerűen kibújt a nyakörvből és vágtatott hazáig. Szerencsére nem volt semmi forgalom, mert akkor elütik, annyira megrémült. Azóta már megszokta, bebújik a házába és nem jön ki semmiképpen se. Azt a sok Ázsiát utánzó eszméletlen hülye petárdázót, aki a kertekbe, kutyák közé bedobálja azt a sz*t, arra kötelezném, hogy az ő képébe dobja már be valaki! Végleg be kellene tiltani.
2009. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly napokig etettek egy szerencsétlen, piszkos és rémült óriás snacit a boltnál, amig meglett a gazdája: a harmadik faluból rohant keresztül az erdőkön, annyira félt. Ne engedd szabadon a kutyust, mert világgá megy! Az ő fülüknek ez a hülye durrogás égzörgésnek hallatszik, nem bírják elviselni.
2009. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
40%
Én sehogy fogok 2 füldugót és bedugom a fülét(nekem megengedi).
2009. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi este hatkot visszük ki utoljára sétálni, a mi hámunk biztonságos, abból nem tud szabadulni, mert nem valami 21-ik századi "hámnak" kikiáltott sz@r, hanem igazi szügyhám, ráadásul nem textil, hanem bőr, tehát kibújni nem tud belőle és a hám se tud elszakadni... Az biztos, hogy megszökni nem tud a kutya séta közben, inkább attól félek, hogy séta közben valaki rádob egy petárdád (tavaly egyet rám (!!!) dobtak, amikor sétáltatam) és hogy a részeg bulizók odajönnek, akár símogatni a kutyát, akár kötegedni, teljesen mindegy, de ilyenkor úgy félek, hogy valami bajunk esik, vagy nekem, vagy a kutyának...
2009. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi csak a kapu elé visszük ki ilynkor, este 9-10 körül. Szerencsére viszonylag békés környéken lakunk, de azért itt is szoktak petárdázni. Most meg már öreg is süket, szóval kevésbé hallja :(
2009. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ha mi hatkor vinnénk le akkor nem bírná ki reggelig és hiába van kint durrogás meg ricsaj ő le akar menni és ha leviszem akkor meg fel akar jönni és rá 10percre megint le akar menni..szóval eléggé macerás.Amugy hámot használunk.És a kapuba akar futni meg ugrál rám.
2009. dec. 29. 16:59
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
az enyémek, ugatnak, de bebújnak a házukba. nagy kertem van, nem szoktam sétáltatni. megvannak kötve, ezért nem tudnak elmenni. rettenetes a petárda, a szomszédom kutyája retteg miattuk
2009. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én leviszem amikor szoktam 10 fele, szorosabbra állítom a nyakörvet, nehogy annyira megilyedjen, hogy kihúzza a fejét, nálunk sajnos már most is durrogtatnak, el kell adni azt a sok szart.:((( amugy nincs annyira beszarva, az első szilvesztere nagyon gáz volt, szobakutya, bebujt a fürdöbe a wc csésze mögé, nem mert kijönni... mostmár annyira nem gáz a helyzet...
2009. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
kertes házban lakunk, biztonságos kerítéssel, de mind a két kutyám bent lesz a házban. Nem kockáztatom meg, hogy valaki petárdát dobjon a kertbe. Sajnos nálunk így mérik fel, hogy melyik ház üre és oda törnek be, ugyhogy előfordul :-s
2009. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek ez lesz az első szilvesztere. A régi kutyám (németjuhász) szegény annyira félt, hogy teljesen remegett. Habár a szüleim nem szerették ha beengedtem, de a szilvesztert mindig bent töltötte. És olyan jól viselkedett, hogy eszébe sem jutott bepiszkítani vagy ilyesmi, hanem bebújt az asztal alá és ott aludt el kiterülve. (Tényleg azt a kretént kéne megdobálni, aki az udvarra bedobta azt a k*rva petárdát a kutya mellé.) :@


Az új kutyusomnál viszont előre félek, hogy mit fog szólni...Habár már most is hallani, hogy durrognak és olyankor mindig felkapja a fejét és fülel, egyenlőre még nem látom rajta, hogy félne. Remélem így is marad.

2009. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!