Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok a kertben...

Mit csináltok a kertben tartott kutyusokkal szilveszterkor? Szerintem nagyon fog félni a petárdáktól, de beengedni nem nagyon szeretném, mert még sosem volt a lakásban, és még abban a korban van hogy nagyon könnyű elrontani.

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
vagy a garázsba becsukod vagy nincs más eslély: előszobába berakni. nekünk se jöhetnek be, csak ha petárdáznak/-15°C foknál hidegebb van.
2009. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Jóéjszakát kívánok a vacsora után és lefekszenek aludni a kutyajázba ami a kennelben van. Nem félnek. De te zárd garázsba, kinti helyiségbe stb, ha más nincs kérj nyugtatót. Amúgy meg azért érdemes megnézni hogy reagál először. Én kutyám legkevésbé 8-9 hetes korában észre sem vettem a dolgot. Akkor volt az első szilvesztere.
2009. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha kivételesen, egyszer beviszed a lakásba, abból nem lesz semmi baj nevelés ügyileg. Inkább legyen nyugalomban, legyen biztonságérzete, mintsem kinn rettegjen a kertben, ne adj isten elszökjön.

Második válaszoló, örülj, hogy a tieid nem félnek, az egy szuper dolog! Az enyém képes befejelni a csukott bejárati ajtót, annyira retteg. 60kg, de úgy remeg a tüzijátéktól és a petárdától, mint a kocsonya. Nálunk nyugibogyó lesz a szilveszteri menü...

2009. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Minden évben este 9kor bejön a konyhába, és hajnal 3ig benn van...közben megvacsorázunk, kap virslit:) majd mikor elcsendesedett minden, megy a helyére... már 9 éves, iszonyatosan fél szegényke, gondolom nem ö az egyetlen... amugy kinnti kutya, de ilyenkor nincs szivünk kinnt hagyni... bennt nagyon szépen elvan...
2009. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg megkötheted arra az éjszakára, vagy bezárod egy olyan helyre ahol nem félsz, hogy kárt tehet.
2009. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
tényleg nem értem, hogy mit árt nektek azzal, ha ilyen kivételes alkalmakkor mondjuk az előszobába beengeditek... soha nem értettem ezt a vaskalapos hozzáállást, hogy a kutya nem mehet be a lakásba... ja, nem kell a kanapén aludnia, de attól kinek lesz baja, ha egy rongyon az előszobában fekszik?...
2009. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

az enyémek a teraszról nézik a tűzijátékot ... nagyon érdekli öket, hogy mi puffog, megmég repül is ...

aztán ha megunták, szépen bevonulnak a házba és alszanak a nappaliba

szilveszterre beszoktam vállalni az öcsém labradorját is .. na az a nappaliban elbujva várja hogy vége legyen :(

2009. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan beengedheted, nem fogod ezzel elrontani. Az enyém csak nappalra jöhet be, de nagy ritkán behívjuk éjszakára pl. szilveszterkor, mégis tudja, hogy éjszaka kint a helye és ez csak kivételes alkalom.
2009. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

ha egyszer beengeded nem lesz baj:)

am. szerencsére az én kutyám nem fél:)

2009. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!