Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak véletlen lenne?

Csak véletlen lenne?

Figyelt kérdés
1 hete elveszítettük az egyik kutyánkat, így egyedül maradt a másik kutyánk. Ő most lett 1 éves, nem voltak nagyon összenőve, nagyon sok időt nem töltöttek együtt, de azért szerették egymást, éjjel-nappal játszottak. Eltemettük az udvarban a terasz mögé, olyan helyre, ami el van kerítve a kutya által szabadon használt területtől. Tegnap felengedtem a kutyust a teraszra, hozta a frizbijét is. Elszaladgált, aztán egyszer csak gondolt egyet, és elindult a sír felé. Rárakta a sírra a frizbit, hátralépett kettőt és csak figyelt egy darabig, aztán sarkon fordult és eljött onnan. Nem tudtam eldönteni, hogy ez aranyos volt-e vagy para, esetleg csak véletlen, de furcsa volt.
2022. jún. 9. 14:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám napokig feküdt a kutyám sírján, amikor meghalt, pedig nem szerette, csak a kutyám akart mindig játszani vele.
2022. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Neked tényleg mi bajod van 10-es? Ha ennyi fölösleges energiád van és ez tesz boldoggá, hogy idegenekkel kötekedsz, inkább menjél és szedjél hangyát.
2022. jún. 10. 08:30
 13/23 A kérdező kommentje:
11-es, ránézésre szerintem volt másfél méter mély a gödör.
2022. jún. 10. 08:33
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

[link]


Gondolom, ezeket mind betartottátok:

"A hatályos rendelet szerint nem lehet akárhol, akármilyen állatot eltemetni:

az egyik kikötés, hogy csak olyan helyen lehet ilyet, ahol a talajvíz 1,5 méternél mélyebben van, és a víz mindenkori maximális nyugalmi vízszintje és az elföldelés mélységi szintje között legalább 1 méter távolságnak kell lennie.

Emellett a szomszédos kerítéstől legalább 1,5 méterre kell lennie a végső nyughelynek,"

2022. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem tartottuk be. A godor ugyan viszonylag mely, viszont a szomszed egy ures telek, a kerites melle lett temetve, nincs meg a masfel meter.
2022. jún. 10. 09:36
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
Hát, akkor reménykedjetek, hogy egy jóakaró nem dob fel titeket, vagy nem lesz egészségügyi bajotok abból, hogy a talajvízbe kerül a tetemből származó bomlástermék.
2022. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ki dobna fel?

Milyen egészségügyi bajunk lenne a talajvíztől? Nem fúrt kútból mosunk, főzünk. Nincs körülöttünk szomszéd sem.

2022. jún. 10. 10:23
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
22-es, Könyörgöm, keress magadnak egy pasit/nőt, aki elveszhi ezeket az utálatos energiáidat. Akkor talán nem itt fogod összehordani ezt a sok marhaságot.
2022. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Saját zöldségeket, gyümölcsöket sem termeltek? Azt is szennyezi. Mondjuk nem én leszek beteg, nekem aztán lényegtelen, hogyan szúrtok ki magatokkal.
2022. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem termelünk zöldségeket. 2 méteres körzetben lettek elültetve szeder és málna csemeték. Van gyümölcsfa is az udvaron, de 30-40 méterre a sírtól.
2022. jún. 10. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!