Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak véletlen lenne?

Csak véletlen lenne?

Figyelt kérdés
1 hete elveszítettük az egyik kutyánkat, így egyedül maradt a másik kutyánk. Ő most lett 1 éves, nem voltak nagyon összenőve, nagyon sok időt nem töltöttek együtt, de azért szerették egymást, éjjel-nappal játszottak. Eltemettük az udvarban a terasz mögé, olyan helyre, ami el van kerítve a kutya által szabadon használt területtől. Tegnap felengedtem a kutyust a teraszra, hozta a frizbijét is. Elszaladgált, aztán egyszer csak gondolt egyet, és elindult a sír felé. Rárakta a sírra a frizbit, hátralépett kettőt és csak figyelt egy darabig, aztán sarkon fordult és eljött onnan. Nem tudtam eldönteni, hogy ez aranyos volt-e vagy para, esetleg csak véletlen, de furcsa volt.
2022. jún. 9. 14:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

Most örülsz kérdező?

Ezerszer töröltetheted, akkor is hatalmas hiba volt odatemetni a kutyát, többféle szempontból.


Hiába sírsz a moderátornak, nézz szembe a ténnyel!


- Érzi a még élő kutyátok, hogy a pajtása ott bomlik a föld alatt 😪


- a talajvizet szennyezi a bomló tetem 😐


- a bogyós gyümölcseitekbe belekerül a "2 méteres körzet" nem elég.

2022. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

En meg ezerszer leirhatom, hogy a masik kutyank nem fer a sirhoz. El van keritve a terasz. A kutyus a terasz mogott levo teruletre lett temetve.

A bogyos gyumolcsbol iden nem lesz semmi.

Tudod hanyan temetnek el haziallatot ilyen dolgok betartasa nelkul? Szerintem minden kerteshaz udvaraban van minimum egy ilyen sirhely.

2022. jún. 10. 15:33
 23/23 A kérdező kommentje:
Es csak a tamado, ertetlenkedo, kekeckedo hozzaszolasokat jelentettem. Ezt az utolsot nem fogom, mert legalabb ebben normalis hangnemben leirtad a mondandodat.
2022. jún. 10. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!