Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék nagyon egy szobakuty...

Szeretnék nagyon egy szobakutyát, ami csendesebb nyugodtabb tipus. Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van a westie, bolognese stb..aranyosak nagyon de félek,hogy túl sokat ugatnak és nyughatatlanok. Egy olyan kutyus kéne, aki nyugisabb és nem ugat meg mindenkit akit meghall a folyosón elmenni.
2010. szept. 19. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a shih-tzu-t ajánlom.

A természetét nem tudom Neked leírni, mert nekem a leglegleg.

2010. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Yorksire terrier... a mini vagy extra mini egész nyugodt. Annyira félnek mindentől... Nem épp az a nagyszájú fajta, ráadásul kicsi is. Persze, az, hogy milyen lesz egy kutya csak a természetétől és neveléstől függ.
2010. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyire nyugis vagy ugatós az neveléstől függ. De semmiképpen se terriert(se yorki se jack russel...). Én ajánlom a bichont, lhasa apsot, shi-ztut, vagy uszkárt. De körbe nézhetsz menhelyeken is, vannak nagyon jól sikerült keverékek csak figyelj hogy ne legyen benne terrier mert az pörgős kutya.


ÉS NEM LÉTEZIK SE MINI SE EXTRA MINI SE ULTRA MINI SE HIPERSZUPEREXTRAULTRAMEGA MINI YORKI.

2010. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: itt van néhány menhely honlapja, nézegesd át őket: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha felkeresed őket pontosan eltudják mondani hogy melyik kutyájuk milyen, hogy viselkedik lakásban, mennyire nyugis, és ha baj van vissza is veszik őt probléma nélkül.

2010. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
cavalier king charles spániel
2010. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, körbe nézek.:)

Tehát pl. a havenese kutyus viszonylag elég nyugodt, csendesebb tipus?

2010. szept. 19. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Bichon havaneset nagyon tudom ajánlani!Nyugodt, békés,de azért játékos és nagyon szép. :)
2010. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A havanese a legédesebb és legnyugodtabb kutya. A terrierek (az összes) nagyon pörgősek, a tacsi ugatós a spániel pedig túl nagy és elvileg vadászkutya. Szóval a havanese :)
2010. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Cavalier king charles spániel.

A Royal Gigolo's és a Quilymon kennel ajánlom, ők Mo. éltenyésztői.

2012. nov. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!