Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül külföldről ma...

Mennyibe kerül külföldről ma egy sheltie?

Figyelt kérdés
Már van egy sheltiem, de gondolkozom rajta, hogy veszek még egyet. Körülnéztem külföldi tenyésztőknél és nagyon elgondolkodtam, hogy vajon mennyivel kerülhet többe mondjuk Spanyolországból, Németországból vagy Csehországból egy sheltie kölyök mint itthon? (én egy évvel ezelőtt 1000 euróért vettem itthon átváltva)

2022. jún. 14. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Csehországban vagy Szlovákiában lehet, hogy kapsz olcsóbban, de tőlünk nyugatra 1600 EURO-tól indul a történet, és egy 'felkapottabb' kennelből nem is biztos, hogy kapsz kiskutyát. Ehhez számold még hozzá a behozatal költségeit is, ami sajnos még akkor sem két fillér, ha autóval el lehet menni a kiskutyáért. Nem mondom, hogy engedd el az ötletet, de az biztos, hogy zsebbe nyúlós dolog külföldről kutyát hozni.
2022. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!