Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív, de manipulatív...

Agresszív, de manipulatív kutyával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
jóanyámék kitalálták hogy kell egy kutya itthonra. elhoztuk a kennelből, viszont engem szó szerint utál. akárhányszor szóltam nekik, hogy ez nem jó konkrétan azt kaptam mindig majd megszokom. a kutya morog, ma pl 2szer megharapott. bármikor amikor ott vagyok folyamat távolodik el. mit lehet vele csinálni? szívesen útnak ereszteném, de sajnálnám azt a 130 ezer forintot amit kidobtunk erre. mit tegyek?
2022. jún. 17. 13:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg idő kell míg össze barátkoztok, annyit esetleg tehetsz,hogyha nem te eteted,akkor ezentúl etesd te,és gondoskodj róla. Nekem ez megoldotta a problémát
2022. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%

Egy kutyát nem csak nézegetni és simogatni kell aztán csodálkozni, hogy nem kívánatos magatartást mutat.


Milyen fajta?

2022. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

1: már 3 hete itthon van, az előző kutya ennyi idő alatt már bőven beilleszkedett

2: ausztrál juhász

2022. jún. 17. 14:03
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
Nevelni kéne, de így nehéz megmondani mi lehet a gond ennyi infó alapján.
2022. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%

Aussiet te nem veszel 130-ért, azt most megmondom neked.


Ki tudja, milyen keverék szapitól.

2022. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
79%

Tenyésztőtől van de nincs törzskönyve 😂😂 nem csodálom hogy utál a kutya, iszonyat buta vagy.

1. Nevelni kell azt a szerencsétlent, nem várhatod el anélkül hogy kisangyal legyen

2. Szapis keverék, az ilyenek jelentős részének az idegrendszere egy nulla. Megint csak ne csodálkozz.

2022. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
a sok okosnak megjegyzem. nem én akartam ezt a kutyát nem is kellett volna hogy itt legyen, de nem volt más opcióm
2022. jún. 17. 15:11
 8/44 anonim ***** válasza:
88%

Manipulatív kutya nem létezik.


Az agressziónak pedig számos oka, formája és fajtája van. Zöme a gazda hibája…

2022. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%

Első lennék) mégegyszer elmondom neked,Gondoskodni kell a kutyáról,még nem vagytok barátok,a kutyához pozitívan kell hozzá állni,közeledni. Ha észre veszi hogy szereted,és nem egy feleslegnek tartod,akkor nem fog bántani


Ha te szóba állsz, egy olyan emberrel akit soha nem láttál,rögtön a legjobb barátod lessz,vagy idővel amikor megismerés?

2022. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
79%
Már hogy lenne manipulatív? Mitől? 😂
2022. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!