Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív, de manipulatív...

Agresszív, de manipulatív kutyával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
jóanyámék kitalálták hogy kell egy kutya itthonra. elhoztuk a kennelből, viszont engem szó szerint utál. akárhányszor szóltam nekik, hogy ez nem jó konkrétan azt kaptam mindig majd megszokom. a kutya morog, ma pl 2szer megharapott. bármikor amikor ott vagyok folyamat távolodik el. mit lehet vele csinálni? szívesen útnak ereszteném, de sajnálnám azt a 130 ezer forintot amit kidobtunk erre. mit tegyek?
2022. jún. 17. 13:39
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
en teljesen rendesen allok hozza, engem morog, ugat, harap kb veszelyes. barki mashoz aki akar uvolt vele tok rendesen banik
2022. jún. 17. 16:13
 12/44 anonim ***** válasza:
87%
Biztos érzi, hogy utálod.
2022. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, attol hogy te kitalálta:, hogy manipulativ, attol meg nem az. Koszonoviszonyban sem vagy a kutyazassal, az latszik. Valamiert az a kutya téged nem kedvel (mellesleg teljesen megértem, nekem írás alapján borzaszto visszataszító vagy), hagyd it beken. Hadd éljen tőled a lehető legtávolabb.
2022. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
90%
Hát, így az írásod alapján, én sem kedvelnélek, már bocsi... Az állat nem buta, soha nem is volt, így tudja, gyakran már az első találkozáskor is, hogy ki kedveli, s ki nem vagy ki fogja kedvelni, s ki nem. Szívesen útnak eresztenéd, de Te sajnálod azt a 130.000 forintot. Hát basszus, okés a pénz a pénz, de többet ér Neked, mint egy élet? Isten óvja meg Tőled az állatokat... :)
2022. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
87%
Tudod mit jelent egyáltalán a manipulatív szó? Nagyon nem azt, amire te használod.
2022. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
86%
Lepontozhatsz nyugodtan, akkor sem azt jelenti, hogy morog rád a kutya. 🤣 Nézz már meg egy értelmező szótárt pls...
2022. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
88%

#16, Ilyen, mikor valaki nehezen bírkózik meg az igazsággal...mindezt úgy, hogy közben még a kutya is manipulatív 🤣 Na meg ahogy látom, eltűnt pár válasz is... 😬😃


14-es voltam. 😁

2022. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
hát persze ha a kutya nem bír nyilván én vagyok a hibás.. de ugy latszik ertelmest valaszt a gyakorin nem igazan talalni :D
2022. jún. 17. 21:24
 19/44 anonim ***** válasza:
87%

18#, Hidd el, nem felvágásból, de állatorvosi hallgatóként igencsak tudom, hogy hogy működik a kutya. 😃

Nem úgy, ahogy Te elmondtad vagy legalábbis próbáltad jellemezni. 😁

2022. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
86%

A 19-est kiegészítve, új vagyok itt, helló!


Bevallom, a #19 hívott, hogy nézzek rá a kérdésedre...Etológus hallgatóként, meg kell erősítenem az előttem válaszolókat is. Jogosan van egyébként igazuk. 😃

2022. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!